Zmiany kierownicze w KPP Kamienna Góra

0
34

17 i 18 lutego 2022 roku, w siedzibie Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu odbyły się wideokonferencje oraz uroczyste zbiórki kadry kierowniczej dolnośląskiej Policji, które związane były bezpośrednio z przejściem na zaopatrzenie emerytalne funkcjonariuszy wchodzących w skład ścisłego kierownictwa komendy i kilku jednostek terenowych.

W spotkaniach, które zorganizowano z zachowaniem reżimu sanitarnego, uczestniczył Komendant Wojewódzki Policji we Wrocławiu – nadinsp. Dariusz Wesołowski wraz ze swoimi zastępcami: mł. insp. Robertem Frąckowiakiem, insp. Mariuszem Bużdyganem i insp. Pawłem Barskim, a także przedstawiciele ścisłego kierownictwa komendy wojewódzkiej, komend miejskich oraz powiatowych z terenu naszego województwa.

Z mundurem w podniosłej atmosferze, uroczyście pożegnał się między innymi obecny insp. Janusz Cygala Komendant Powiatowy Policji w Kamiennej Górze ,którego zastąpi z powierzeniem obowiązków na nowym stanowisku nadkom. Stanisław Cenarski

Obu serdecznie gratulujemy życząc ustępującemu insp. Januszowi Cygali  za profesjonalizm w działaniu ,a następcy nadkom. Stanisławowi Cenarskiemu  realizacji nowych zadań służbowych.

Źródło / foto: Dolnośląska Policja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj