Znęcał się nad matką i dziadkiem.

0
247

W dniu 18 kwietnia br. kamiennogórscy policjanci zatrzymali w jednej z miejscowości na terenie gminy 29 – latka, który miał znęcać się psychicznie i fizycznie na swoją 54 – letnią matką i 87 – letnim dziadkiem. Mężczyzna w chwili zatrzymania miał ponad 3,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. W dniu dzisiejszym usłyszał zarzuty w tej sprawie. Sąd zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu na okres 3 miesięcy.

W niedzielę 18 kwietnia br. w godzinach porannych policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze zostali zadysponowani do interwencji pilnej, dotyczącej podejrzenia znęcania się jednego z mieszkańców gminy nad swoją rodziną. Przybyły na miejsce patrol zastał 29 – letniego mężczyznę, jego matkę oraz dziadka. Kobieta była roztrzęsiona i zapłakana, natomiast 87 – letni mężczyzna przerażony. Policjanci szybko ustalili, że 29 – latek stosował przemoc fizyczną, jak i psychiczną zarówno w stosunku do swojej 54 – letniej matki jak i dziadka. W związku z czym zatrzymali mężczyznę do wyjaśnienia i wytrzeźwienia. W chwili zatrzymania miał on w wydychanym powietrzu ponad 3,5 promila alkoholu.

W dniu dzisiejszym usłyszał on zarzut, do którego przyznał się w całości. Miał on stosować przemoc fizyczną w stosunku do swojej matki, jak i dziadka. Znajdując się pod wpływem alkoholu miał ich niepokoić ciągłymi awanturami, w trakcie których popychał ich, szarpał, uderzał, kopał czy np. wyrywał włosy. 29 – latek również ubliżał obojgu, jak też ich zastraszał.

W dniu dzisiejszym na wniosek kamiennogórskiej policji Sąd Rejonowy w Kamiennej Górze podjął decyzję o zastosowaniu wobec mężczyzny tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

Źródło: KPP Kamienna Góra asp. Paulina Basta

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj