Znęcał się nad partnerką

0
283

NĘKAŁ, ZNĘCAŁ SIĘ PSYCHICZNIE I FIZYCZNIE NAD SWOJĄ PARTNERKĄ. USŁYSZAŁ ZARZUTY, TERAZ SĄD ZDECYDUJE, JAK WYSOKĄ KARĘ WYMIERZYĆ 38 – LATKOWI.

19 marca 2021. 38 – letni mieszkaniec powiatu kamiennogórskiego usłyszał zarzut psychicznego i fizycznego znęcania się nad swoją partnerką. Oprócz tego przedstawiono mu zarzut nękania jej oraz naruszenia czynności narządu ciała kobiety. Teraz grozi mężczyźnie do 5 lat pozbawienia wolności.

W ubiegłym tygodniu kamiennogórscy policjanci, realizując ustalenia pozaprocesowe w sprawie psychicznego i fizycznego znęcania się nad 36 – letnią partnerką, dokonali zatrzymania 38 – letniego mężczyzny. Mężczyzna miał stosować w stosunku do swojej konkubiny przemoc zarówno fizyczną w postaci kopnięć, szarpania czy podduszania, jak też miał bić ją po całym ciele, powodując u niej złamanie nogi. Ponadto w trakcie awantur, miał jej ubliżać, grozić i zastraszać. Dodatkowo funkcjonariusze ustalili, iż 38 – latek, po tym jak wyprowadził się od swojej partnerki, to pod pozorem spotkań z dzieckiem, nękał uporczywie kobietę. Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów częściowo, złożył w sprawie wyjaśnienia.

Prokurator Rejonowy w Kamiennej Górze podjął decyzję o zastosowaniu wobec 38 – latka środka zapobiegawczego w postaci dozoru policyjnego oraz zakazu zbliżania się do 36 – latki na odległość mniejszą niż 50 metrów.

Źródło: KPP Kamienna Góra asp. Paulina Basta

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj