Przy próbie zatrzymania wyrzucić narkotyki na balkon.

0
80

W ubiegłym tygodniu policjanci Wydziału Prewencji i Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze uzyskali informacje o miejscu przebywania osoby poszukiwanej. 30-latek widząc policjantów przed swoimi drzwiami, postanowił wyrzucić środki, których mieć nie powinien. Nie wiedział jednak, że mundurowi bacznie obserwują budynek. Mężczyzna trafił do więziennej celi, a za posiadanie środków zabronionych grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

W piątek, 10 marca 2023 roku, policjanci Wydziału Prewencji oraz Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze otrzymali informację o miejscu przebywania mężczyzny, który nie stawił się do odbycia kary pozbawienia wolności za popełnione wcześniej przestępstwo.

Funkcjonariusze mając na uwadze to, że 30-latek może próbować uciekać, zabezpieczyli wszelkie drogi wyjścia. Mężczyzna widząc przed swoimi drzwiami mundurowych postanowił pozbyć się środków, których posiadanie jest zabronione. Wyrzucił na balkon narkotyki, nie wiedząc, że funkcjonariusze bacznie obserwowali budynek. Policjanci zabezpieczyli kilkanaście porcji handlowych marihuany i metamfetaminy.

30-latek został zatrzymany i trafił do więziennej celi. Odpowie również za posiadanie narkotyków, za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło:Komenda Powiatowa Policji w Kamiennej Górze st. sierż. Katarzyna Trzepak-Balicka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj