Powiatowe indywidualne zawody pływackie

0
144

Dziś 23 listopada 2021 r. na krytej pływalni  w Kamiennej Górze odbyły się indywidualne zawody pływackie dziewcząt i chłopców w ramach Igrzysk dzieci, Igrzysk Młodzieży Szkolnej, oraz Licealiady.

IGRZYSKA DZIECI:

Dziewczęta:

Styl grzbietowy 50 m.

  1. Obrzud Laura                                    SP 1 Kam. Góra                     45:32
  2. Balcerek Maja                                                SP 1 Kam. Góra                     47:69
  3. Herman Hanna                                  SP 2 Kam. Góra                     47:86
  4. Piwoda Julia                                      SP 1 Kam. Góra                     48:20
  5. Dobek Kornelia                                 SP 2 Kam. Góra                     46:70 PK
  6. Bandyk Laura                                               SP 2 Kam. Góra                     51,25 PK
  7. Tobiasz Hanna                                   SP 2 Kam. Góra                     50:54 PK

Styl dowolny 50 m.

  1. Biel Anastazja                                               SP 2 Kam. Góra                     35:71
  2. Bocheńska Lesiuk Hanna                  SP 2 Kam. Góra                     38:62
  3. Balcerek Maja                                                SP 1 Kam. Góra                     39:37
  4. Leszczyńska Natasza                         SP 1 Kam. Góra                     46:97
  5. Matusik Amelia                                 SP Chełmsko Śl.                    52:78
  6. Obrzud Laura                                    SP 2 Kam. Góra                     40:76 PK
  7. Tobiasz Hanna                                   SP 2 Kam. Góra                     1:00,93 PK

Styl motylkowy 25 m.

  1. Bocheńska Lesiuk Hanna                  SP 2 Kam. Góra                     18:34
  2. Dobek Kornelia                                 SP 2 Kam. Góra                     21:00
  3. Leszczyńska Natasza                         SP 1 Kam. Góra                     23:82
  4. Sosnowska Lena                                SP 1 Kam. Góra                     22:54
  5. Węglińska Julia                                  SP 2 Kam. Góra                     22:58 PK

Styl klasyczny 50 m.

  1. Biel Anastazja                                               SP 2 Kam. Góra                     47:77
  2. Bugaj Kaja                                         SP 2 Kam. Góra                     51:41
  3. Sawicka Zofia                                               SP 1 Kam. Góra                     1:01,90
  4. Piwoda Julia                                      SP 1 Kam. Góra                     1:18,40
  5. Herman Hanna                                  SP 2 Kam. Góra                     50:53 PK
  6. Bandyk Laura                                               SP 2 Kam. Góra                     55:33 PK

Punktacja drużynowa:

  1. Szkoła Podstawowa nr 1 Kamienna Góra                                        126 pkt.
  2. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra                                        110 pkt.
  3. Szkoła Podstawowa Chełmsko Śląskie                                            12 pkt.

Chłopcy:

Styl grzbietowy 50 m.

  1. Roszkowiak Oliwier                          SP 2 Kam. Góra                     42:48
  2. Osmolak Ignacy                                SP 1 Kam. Góra                     43:20
  3. Zając Franciszek                                SP Chełmsko Śl.                    43:37
  4. Węgliński Filip                                  SP 2 Kam. Góra                     52:50
  5. Falkowski Ignacy                              SP 1 Kam. Góra                     55:60

Styl dowolny 50 m.

  1. Stawarz Michał                                  SP 2 Kam. Góra                     34:08
  2. Bręśkiewicz Adrian                           SP 2 Kam. Góra                     36:91
  3. Pasiut Daniel                                     SP Krzeszów                          47:72
  4. Rejman Maciej                                   SP 1 Kam. Góra                     42:16
  5. Majewski Tobiasz                              SP Krzeszów                          44:63
  6. Wiśniewski Adam                             SP 1 Kam. Góra                     46:00
  7. Czaja Nikodem                                  SP 2 Kam. Góra                     40:50 PK

Styl motylkowy 25 m.

  1. Potoniec Wojciech                             SP 2 Kam. Góra                     17:14
  2. Bręśkiewicz Adrian                           SP 2 Kam. Góra                     18:00
  3. Karwala Jakub                                   SP 1 Kam. Góra                     19:38
  4. Osmolak Ignacy                                SP 1 Kam. Góra                     19:53
  5. Majewski Tobiasz                              SP Krzeszów                          20:84
  6. Rzeszutek Samir                                SP Krzeszów                          22:66
  7. Czaja Nikodem                                  SP 2 Kam. Góra                     20:04 PK
  8. Kufel Adrian                                     SP 2 Kam. Góra                     21:00 PK

Styl klasyczny 50 m.

  1. Roszkowiak Oliwier                          SP 2 Kam. Góra                     48:06
  2. Adamczyk Szymon                           SP 1 Kam. Góra                     48:44
  3. Stawarz Michał                                  SP 2 Kam. Góra                     49:68
  4. Zając Franciszek                                SP Chełmsko Śl.                    50:06
  5. Pasiut Daniel                                     SP Krzeszów                          51:15
  6. Karwala Jakub                                   SP 1 Kam. Góra                     52:38
  7. Rzeszutek Samir                                SP Krzeszów                          53:48
  8. Kufel Adrian                                     SP 2 Kam. Góra                     54:57 PK
  9. Węgliński Filip                                  SP 2 Kam. Góra                     53:13 PK

Punktacja drużynowa:

  1. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra                                        125 pkt.
  2. Szkoła Podstawowa nr 1 Kamienna Góra                                        104 pkt
  3. Szkoła Podstawowa w Krzeszowie                                                 71 pkt.
  4. Szkoła Podstawowa w Chełmsku Śląskim                                       27 pkt.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej:

Dziewczęta;

Pływanie indywidualne

Styl Dowolny 50m.

1. Jede Wiktoria                     SP 2 Kam. Góra                     34:70

2. Topolska Maja                    SP Chełmsko Śl.                    35:52

3. Ostrowska Wiktoria           SP 2 Kam. Góra                     38:62

4. Kramarczyk Milena            SP 1 Kam. Góra                     48:85

5. Jawor Hanna                      SP 1 Kam. Góra                     1:01,07

Styl grzbietowy 50 m.

1. Chronowska Julia               SP 2 Kam. Góra                     45:85

2. Chronowska Wiktoria        SP 2 Kam. Góra                     46:25

3. Kramarczyk Milena            SP 1 Kam Góra                      56:40

4. Jawor Hanna                      SP 1 Kam. Góra                     1:05,60           

Styl klasyczny 50 m.

1. Górecka Oliwia                  SP 2 Kam. Góra                     43:28

2. Gotowt Zofia                     SP 2 Kam. Góra                     49:29

3. Topolska Maja                    SP Chełmsko Śl.                     48:68

4. Witwicka Maja                   Sp 1 Kam. Góra                     52,66

Styl motylkowy 50 m.

1. Jede Wiktoria                     SP 2 Kam. Góra                     37:87

2. Maziakowska Maja            SP 2 Kam. Góra                     42:47

3. Ostrowska Wiktoria           SP 2 Kam. Góra                     46:98 PK

Styl zmienny 100 m.

1. Górecka Oliwia                  SP 2 Kam. Góra                     1:31:75

2. Maziakowska Maja            SP 2 Kam. Góra                     1:39,36

PUNKTACJA DRUŻYNOWA

1. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra                    145 pkt.

2. Szkoła Podstawowa nr 1 Kamienna Góra                    65 pkt.

3. Szkoła Podstawowa Chełmsko Śląskie                            29 pkt.

Chłopcy:

Styl dowolny 50 m.

  1. Tobiasz Michał                                 SP Chełmsko Śl.                    32:96
  2. Drzewiecki Mikołaj                          SP 1 Kam. Góra                     33:40
  3. Gil Dominik                                     SP 2 Kam. Góra                     34:37
  4. Woźniak Oliwier                              SP Krzeszów                          38:22
  5. Kąkol Łukasz                                               SP 2 Kam. Góra                     38:93
  6. Czyż Jan                                           SP 1 Kam. Góra                     40:72

Styl grzbietowy 50 m.

  1. Matujzo Marcel                                 SP 2 Kam. Góra                     32:97
  2. Drzewiecki Mikołaj                           SP 1 Kam. Góra                     44:09
  3. Wolak Marcin                                    SP 2 Kam. Góra                     45:16

Styl klasyczny 50 m.

  1. Kadłucki Karol                                SP Chełmsko Śl.                    38:59
  2. Czyż Jan                                          SP 1 Kam. Góra                     44:62
  3. Plasło Jakub                                     SP 2 Kam. Góra                     45:18
  4. Wolak Marcin                                  SP 2 Kam. Góra                     47:75
  5. Woźniak Oliwier                             SP Krzeszów                          47:49

Styl motylkowy 50 m.

  1. Kąkol Łukasz                                    SP 2 Kam. Góra                     39:76
  2. Tobiasz Michał                                  SP Chełmsko Śl.                    40:12
  3. Gil Dominik                                      SP 2 Kam. Góra                     43:91

Styl zmienny 100m.

1. Matujzo Marcel                                          SP 2 Kam. Góra                     1:14,90

2. Kadłucki Karol                                           SP Chełmsko Śl.                    1:27,47

3. Plasło Jakub                                               SP 2 Kam. Góra                     1:35,87

PUNKTACJA DRUŻYNOWA

1. Szkoła podstawowa nr 2 Kamienna Góra                                            146 pkt.

2. Szkoła Podstawowa Chełmsko Śląskie                                                     64 pkt.

3. Szkoła Podstawowa nr 1 Kamienna Góra                                                56 pkt.

4. Szkoła Podstawowa Krzeszów                                                                25 pkt.

Licealiada:

Dziewczęta:

Pływanie indywidualne

Styl Dowolny 100m.

1. Książek Alicja                    LO Kam. Góra                       1:24,01

2. Jede Natalia                       LO Kam. Góra                       1:31,44

3. Majerska Marcelina            ZSZ i O Kam. Góra               1:31,67

Styl grzbietowy 100m.

1. Nowakowska Natalia         LO Kam. Góra                       1:29,84

2. Wojtarowicz Julia               LO  Kam. Góra                      1:32,34

Styl klasyczny 50m.

1. Gontko Iga                         LO Kam. Góra                       46:67

2. Murawska Hanna               LO  Kam. Góra                      49:85

3. Adamczak Oliwia              LO Kam. Góra                       50:32

Styl motylkowy 50 m.

1. Idek Maja                           LO  Kam. Góra                      35:96

2. Książek Alicja                    LO  Kam. Góra                      48:07

3. Jede Natalia                        LO Kam. Góra                       53:51

Styl zmienny 100m.

1. Idek Maja                           LO Kam. Góra                       1:31,19

2. Wojtarowicz Julia               LO  Kam. Góra                      1:35,71

3. Murawska Hanna               LO Kam. Góra                       1:47,55

PUNKTACJA DRUŻYNOWA

1. Liceum Ogólnokształcące Kamienna Góra                                                     202 pkt.

2.Zespół Szkółó Zawodowych i Ogólnokształcących Kamienna Góra                   14 pkt.

Chłopcy:

Pływanie indywidualne

Styl Dowolny 100m.

1. Stawarz Maciej                   LO Kam. Góra                       1:11,55

2. Motyl Jakub                       LO Kam. Góra                       1:19,72

3. Ochmański Dawid             ZSZ i O Kam. Góra               1:23,69

Styl grzbietowy 100m.

1. Cincio Oliwier                    LO Kam. Góra                       1:21,50

2. Konopka Cyprian               LO  Kam. Góra                      1:34,18

3. Wrona Mateusz                  LO Kam. Góra                       1:38,38

Styl klasyczny 50m.

1. Maziakowski Maciej          LO Kam. Góra                       36:33

2. Ostrowski Oskar                LO  Kam. Góra                      41:61

3. Grzyb Tymoteusz               ZSZ i O Kam. Góra               42:76

Styl motylkowy 50 m.

1. Osmolak Antoni                 LO  Kam. Góra                      30:89

2. Kwiatkowski Filip              LO  Kam. Góra                      34:82

3. Nowak Eryk                       ZSZ i O Kam. Góra               44:02

Styl zmienny 100m.

1. Maziakowski Maciej          LO Kam. Góra                       1:20,73

2. Cincio Oliwier                    LO  Kam. Góra                      1:23,08

3. Osmolak Antoni                 LO Kam. Góra                       1:24,45

PUNKTACJA DRUŻYNOWA

1. Liceum Ogólnokształcące Kamienna Góra                                              188 pkt.

2.Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących Kamienna Góra                     42 pkt.

Po dwóch najlepszych zawodników z każdej konkurencji uzyskało awans do Finału Strefy Jeleniogórskiej, który odbędzie się w Lubaniu dnia 02.012.2021 r.

Źródło: MOS Kamienna Góra

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj