Aspirant sztabowy Mistrzem Polski w swojej kategorii.

0
265

W dniach 2-3 kwietnia br. w Zalesiu odbywały się XII Mistrzostwa Polski w trójboju siłowym oraz w bojach singlowych. Asp. szt. Roch Szumarowski-Plewa zdobył dwa I miejsca zostając Mistrzem Polski w swojej kategorii. Natomiast w klasyfikacji ogólnej zajął miejsce III. Dzięki swoim osiągnięciom zdobył kwalifikację na Mistrzostwa Europy oraz Mistrzostwa Świata.

Funkcjonariusze są zobowiązani do utrzymywania sprawności fizycznej aby zapewnić właściwe wykonywanie czynności służbowych. Dlatego też, nie jest zaskoczeniem, że wielu jest zapalonymi sportowcami. Pasją zastępcy Naczelnika Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze asp. szt. Rocha Szumarowskiego-Plewy są sporty siłowe.

W dniach 2-3 kwietnia br. w Zalesiu odbywały się XII Mistrzostwa Polski w trójboju siłowym oraz w bojach singlowych. Funkcjonariusz startował w dwóch konkurencjach:

– w wyciskaniu sztangi na ławce w kategorii EQ;

– w wyciskaniu sztangi na ławce w kategorii RAW.

W tej rywalizacji w kategorii wagowej 82,5 oraz wiekowej M45-49 został dwukrotnym Mistrzem Polski zdobywając dwa I miejsca. Natomiast w klasyfikacji ogólnej w kategorii Masters również stanął na podium uzyskując III miejsce.

Źródło: KPP Kamienna Góra sierż. Katarzyna Trzepak-Balicka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj