piątek, 31 marca, 2023
More
  Strona głównakatalogfinanseDecyzja kredytowa - co jest ważne?

  Decyzja kredytowa – co jest ważne?

  -

  Dzień dobry,

  jest to kolejny post z cyklu proste finanse – czyli jak się nie zgubić w banku. Pamiętaj, by zawsze przemyślanie i rozważnie podpisywać umowy bankowe – mam tu na myśli – kredytowe, rachunek bankowy, lokaty, ubezpieczenia. W przypadku niektórych umów takich jak rachunek bankowy, straty nie są, aż tak odczuwalne. Jednak w przypadku kredytu długo terminowego możemy wkręcić się w spore kłopoty – bo zdecydujemy się na kredyt, ponieważ jesteśmy klientami podwyższonego ryzyka. Dlaczego tak wyszło? Słowem klucz jest decyzja kredytowa – banki mają zaawansowane algorytmy, które sprawdzają nas w całości. Liczą się dochody obecne, dochody kiedyś, aktywne oraz zakończone zobowiązania, a nawet aktywność na portalach społecznościowych. By wszystko było jasne przemyśl o doradcy kredytowym.

  Jak to wygląda w praktyce

  Algorytmy się zmieniają, tak samo jak sytuacja gospodarcza, ekonomiczna i polityczna w Polsce oraz na świecie. Jeżeli ciekawi Ciebie temat – poszukaj uczenia maszynowego. Na chwilę obecną, z racji trudnego wyliczenia jakości dochodów – banki wracają do naszej przeszłości. Ważne jest – jak były spłacane kredyty, jak mocno obciążaliśmy nasz budżet (jaka część dochodu szła na spłaty zobowiązań), czy mieliśmy nie spłacone mandaty itd. Wszystko co zrobiliśmy nie na czas – to jest ważne. By sprawdzić swoją historię kredytową jest bardzo łatwo – bik i krd. Dlatego jeżeli chcesz ją ocenić merytorycznie udaj się do specjalisty finansowego – na przykład Lucas Pośrednictwo Finansowe Łukasz Baranowski w Poznaniu. Innymi słowy doradca pomoże Tobie w ocenieniu Twoich faktycznych możliwości finansowych oraz dobierze najlepiej spasowaną ofertę dla Ciebie. Przede wszystkim najważniejsze jest wybór sprawdzonego finansisty, pamiętaj chodzi o Twoje pieniądze.

  decyzja kredytowa

  Ile to kosztuje

  Dobry doradca finansowy nic Ciebie nie kosztuje, on żyje z prowizji, którą dostaje od banku. Jego zadaniem jest zmniejszenie Twoich kosztów oraz udzielenie wszelkiej pomocy w tematyce finansów. Najbardziej sprawdzonym oraz polecanym doradcą finansowym jest Łukasz Baranowski, przejdź na jego stronę internetową tutaj.

  Historia kredytowa

  Historia kredytowa dotyczy każdego typu kredytu. Oczywiście jest bardziej brana pod uwagę w przypadku kredytów długo terminowych takich jak hipoteka. Jednak też jest ważna przy karcie kredytowej czy limicie na koncie ROR. Jeżeli czujesz, że Twoja historia kredytowa może niedługo ulec pogorszeniu. Ponieważ wiesz, że tracisz płynność finansową, polecam Tobie udać się do finansisty, który pomoże Tobie zmniejszyć wysokość rat. Innymi słowy postara się o kredyt konsolidacyjny dla Ciebie lub Twojej firmy. Jest to typ kredytu, który ma za zadanie połączyć wszystkie Twoje zobowiązania. Potem wydłużyć okres kredytowania, a możliwe, że dodatkowo dostaniesz dodatkową gotówkę. Pozytywnie ocenianym oraz z potrzebnymi kwalifikacjami jest Pośrednictwo Finansowe Lucas z Poznania. Działają głównie w Wielkopolsce oraz zachodniej Polsce. Jednak nie mają problemu by obsługiwać klientów z Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Gdańska, Torunia czy Rzeszowa.

  Podsumowanie

  Podsumowując – ważne jest wszystko co się dzieje z naszymi finansami. Banki sprawdzają nas pod każdym względem, jednak na chwilę obecną najważniejsze jest jak wyglądała nasza przeszłość finansowa.

  Ostatnie artykuły

  [td_block_social_counter custom_title="Zostańmy w kontakcie" block_template_id="td_block_template_4" header_color="#ea2e2e" f_header_font_family="522" f_header_font_transform="uppercase" f_header_font_style="italic" f_header_font_size="eyJsYW5kc2NhcGUiOiIxNSIsInBvcnRyYWl0IjoiMTQifQ==" facebook="lubawka24" youtube="channel/UCoLhpxTmCP3sfQyrr4pwI4A" style="style10 td-social-boxed td-social-colored" tdc_css="eyJwaG9uZSI6eyJtYXJnaW4tYm90dG9tIjoiMzIiLCJkaXNwbGF5IjoiIn0sInBob25lX21heF93aWR0aCI6NzY3fQ=="]

  Ostatnie artykuły