Działania kamiennogórskich policjantów w ramach akcji „Samochód”

0
321

W dniu 18 marca br. funkcjonariusze wchodzący w skład Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze, realizując zadania w zakresie inicjowania i organizowania działań operacyjnych, mających na celu sprawne i skuteczne rozpoznanie, zapobieganie i zwalczanie przestępczości przeciwko mieniu przeprowadzili na terenie powiatu kamiennogórskiego wzmożone działania ukierunkowane na zwalczanie przestępczości samochodowej.

W dniu 18 marca br. w godzinach 14:00 – 22:00 funkcjonariusze wchodzący w skład Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze, realizując zadania w zakresie inicjowania i organizowania działań operacyjnych, mających na celu sprawne i skuteczne rozpoznanie, zapobieganie i zwalczanie przestępczości przeciwko mieniu przeprowadzili na terenie powiatu kamiennogórskiego wzmożone działania ukierunkowane na zwalczanie przestępczości samochodowej.

W wyniku przeprowadzonych działań na terenie podległym Komendzie Powiatowej Policji w Kamiennej Górze policjanci skontrolowali ponad 60 pojazdów, w których sprawdzono również bagażniki, bagaże i wylegitymowano osoby znajdujące się wewnątrz.

Tego typu akcje prowadzone są przez policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze cyklicznie. Mimo zakończenia działań, funkcjonariusze na bieżąco kontrolują i sprawdzają miejsca, gdzie mogą być przechowywane pojazdy lub części pochodzące z przestępstwa.

Źródło: KPP Kamienna Góra asp. Paulina Basta

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj