sobota, 26 listopada, 2022
More
  Strona głównaKultura i rozrywka"Festyn pod jabłonką" w Błażkowej trwa w najlepsze.

  “Festyn pod jabłonką” w Błażkowej trwa w najlepsze.

  -

  Dziś 22 maja 2022 r. w Błażkowej trwa festyn rodzinny.

  Przy świetnej pogodzie całymi rodzinami spotkali się mieszkańcy Błażowej jak również mieszkańcy okolicznych miejscowości.Dużo atrakcji dla dzieci- dmuchane zjeżdżalnie, malowanie twarzy,wata cukrowa ,pop-corn, konkurs przeszkód w alko goglach .Swoją obecność zameldował oczywiście “Komisarz Lew” z policjantami z Komendy Powiatowej Policji z Kamiennej Góry,który dojechał radiowozem VW T6 przy asyście hybrydowej Toyoty Corolli z kamiennogórskiego ruchu drogowego .Fajną atrakcją dla dzieci i rodziców była możliwość ubioru specjalnego umundurowania policyjnego.Można było także posiedzieć w przedziale zatrzymań w radiowozie i poczuć się jako osoba zatrzymana.Nie zabrakło także Ratownictwa Medycznego RAT-MED ,którzy udostępnili swoją karetkę i przewozili na sygnale dzieciaczki.Prowadzili i instruowali chętnych z pierwszej pomocy.
  Gościnnie wystąpiły dziewczęta z lubawskiej grupy “Zumba Party”,panie z U3W i RB Calisthenisc,Zespół “Wrzos”,RockTube,W Porządku,Młody Teatr. Każdy mógł wziąć udział w loterii fantowej oraz w licytacji fantów. Bufet obficie zaopatrzony w przysmaki z grilla i zimne trunki.

  <iframe src="https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Flubawka24%2Fposts%2F487005666535941&width=500&show_text=true&height=787&appId" width="500" height="787" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowfullscreen="true" allow="autoplay; clipboard-write; encrypted-media; picture-in-picture; web-share"></iframe>

  Ostatnie artykuły

  Zostańmy w kontakcie

  1,894FaniLubię
  12SubskrybującySubskrybuj

  Ostatnie artykuły