Finał Strefy Jeleniogórskiej w pływaniu drużynowym

0
204

Dziś 18.03.2022 roku na krytej pływalni  w Kamiennej Górze odbył się Finał Strefy Jeleniogórskiej w pływaniu drużynowym w ramach Licealiady.

Dziewczęta

Sztafety 6×50 m.

  1. I LO Bolesławiec                                                                  3:15,46
  2. LO Kam. Góra                                                                      3:44,20
  3. ZSP Lubań                                                                            3:53,53

Pływanie indywidualne

Styl klasyczny 100 m.

  1. Wasyliszyn Julia                    I LO Bolesławiec                   1:24,53
  2. Krasowska Iga                       ZSP Lubań                             1:25,41
  3. Wojtarowicz Julia                  LO Kam. Góra                       1:36,15
  4. Adamczak Oliwia                  LO Kam. Góra                       1:50,30
  5. Murawska Hanna                   LO Kam. Góra                       1:53,52
  6. Szłatowicz Kalina                  ZSP Lubań                             1:54,95

Styl motylkowy 50 m.

  1. Idek Maja                        LO Kam. Góra                       33,87
  2. Oleś Maja                         I LO Bolesławiec                   36,19
  3. Trefler Maja                     ZSP Lubań                             36,64

Styl grzbietowy 100 m.

  1. Jaśko Julita                       I LO Bolesławiec                   1:20,90
  2. Barszczewska Julia          I LO Bolesławiec                   1:25,40
  3. Nowakowska Natalia      LO Kam. Góra                       1:27,50
  4. Furmanek Natalia            ZSP Lubań                             1:34,45

Styl dowolny 100 m.

  1. Sołtyszewska Kinga        I LO Bolesławiec                   1:18,44
  2. Ruta Jagoda                     I LO Bolesławiec                   1:19,65
  3. Piaśnik Berenika              ZSP Lubań                             1:24,87
  4. Książek Alicja                  LO Kam. Góra                       1:25,66
  5. Gościk Weronika             ZSP Lubań                             2:15,43

PUNKTACJA DRUŻYNOWA

  1. I LO Bolesławiec                                                                       130pkt
  2. LO Kamienna Góra                                                     113pkt
  3. ZSP Lubań                                                                      107pkt

Chłopcy:

Sztafeta 6 x 50 m.

  1. I LO Bolesławiec                                                                             2:47,96           
  2. ZSP im. Adama Mickiewicza Lubań                                                           2:48,47
  3. LO Kamienna Góra                                                                          3:05,84

Styl motylkowy 50 m.

  1. Kozik Maciej                                     I LO Bolesławiec                   27,66
  2. Borowiecki Jakub                             ZSP Lubań                             27,85
  3. Osmolak Antoni                               LO Kam. Góra                       31,52
  4. Gorski Igor                                       I LO Bolesławiec                   35,04
  5. Kwiatkowski Filip                            LO Kam. Góra                       36,41

Styl grzbietowy 100 m.

  1. Musiał Filip                                       ZSP Lubań                             1:11,01
  2. Sitek Maxymilian                              I LO Bolesławiec                   1:15,18
  3. Pająk Wojciech                                  I LO Bolesławiec                   1:18,10
  4. Wojtasik Piotr                                               ZSP Lubań                             :21,39

Styl klasyczny 100 m.

  1. Maziakowski Maciej                        LO Kam. Góra                       1:19,63
  2. Cincio Oliwier                                 LO Kam. Góra                       1:24,54
  3. Suszczenko Iwan                             I LO Bolesłąwiec                   1:25,40
  4. Perz Natan                                       ZSP Lubań                             1:32,54
  5. Ostrowski Oskar                              LO Kam. Góra                       1:37,50

Styl dowolny 100 m.

  1. Palewicz Konrad                               ZSP Lubań                             1:01,90
  2. Stawarz Maciej                                  LO Kam. Góra                       1:07,50
  3. Rudek Olaf                                       ZSP Lubań                             1.10.40
  4. Knichał Kuba                                    I LO Bolesławiec                   1.11,56

Punktacja drużynowa:

  1. I Liceum Ogólnokształcące w Bolesławcu 120 pkt.
  2. Zespół Szkół Ponadpodstawowych im A. Mickiewicza w Lubaniu 119
  3. Liceum Ogólnokształcące w Kamiennej Górze 113

Dwie najlepsze szkoły w punktacji drużynowej dziewcząt jak i chłopców awansowały do Finału Wojewódzkiego, który odbędzie się we Wrocławiu w dniu 06.04.2022 r.

Źródło; MOS Kamienna Góra

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj