Finał Strefy Jeleniogórskiej w pływaniu drużynowym

0
42

Dziś 17 marca 2022 roku na krytej pływalni w Kamiennej Górze odbył się Finał Strefy Jeleniogórskiej w pływaniu drużynowym w ramach Igrzysk dzieci.

Igrzyska dzieci:

Dziewczęta:

Styl dowolny 50 m.

  1. Borowiec Lena                                  SP 11 Jelenia Góra                             33,42
  2. Gonera Milena                                   SP 2 Kamienna Góra                         34,28
  3. Balcerek Maja                                    SP 2 Kamienna Góra                         36,23
  4. Wanrzak Milena                                SP Osiecznica                                    44,82
  5. Matysiak Kalina                                SP Osiecznica                                    1:23,60
  6. Tobiasz Hanna                                   SP 2 Kamienna Góra                         42,87PK
  7. Rosół Laura                                       SP 11 Jelenia Góra                             35,52PK

Styl klasyczny 50 m.

  1. Kucharska Amelia                             SP 11 Jelenia Góra                             42,81
  2. Biel Anastazja                                   SP 2 Kamienna Góra                         43,69
  3. Soszka Maria                                     SP 11 Jelenia Góra                             47,90
  4. Cydzik Julianna                                 SP Osiecznica                                    1:13,26
  5. Bugaj Kaja                                         SP 2 Kamienna Góra                         50,30PK

Styl motylkowy 25 m.

  1. Dziardziel Amelia                              SP 11 Jelenia Góra                             16,87
  2. Chmielewska Inez                             SP 2 Kamienna Góra                         18,28
  3. Bocheńska-Lesiuk Hanna                  SP 2 Kamienna Góra                         18,40
  4. Żuk Milena                                         SP 11 Jelenia Góra                             19,40
  5. Karpowicz Nadia                              SP Osiecznica                                    23,71
  6. Węglińska Julia                                  SP 2 Kamienna Góra                         21,88PK

Styl grzbietowy 50 m.

  1. Maślak Emilia                        SP 11 Jelenia Góra                             43,07
  2. Obrzud Laura                                    SP 2 Kamienna Góra                         43,18
  3. Dąbrowa Hanna                                SP Osiecznica                                     43,40
  4. Barczyńska Wiktoria                         SP 11 Jelenia Góra                             46,94
  5. Głogowska Alicja                              SP Osiecznica                                    56,16
  6. Bandyk Laura                                               SP 2 Kamienna Góra                         44,94PK
  7. Dobek Kornelia                                 SP 2 Kamienna Góra                         44,19PK

Sztafeta 6×25 m.

  1. Szkoła Podstawowa nr 11 Jelenia Góra                                                       1:36,56
  2. Szkoła Podstawowa nr Kamienna Góra                                                      1:42,30
  3. Szkoła Podstawowa w Osiecznicy                                                              2:22,22

Punktacja drużynowa:

  1. Szkoła Podstawowa nr 11 Jelenia Góra                                                   142pkt
  2. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra                                                           114pkt
  3. Szkoła Podstawowa w Osiecznicy                                                              108pkt

Chłopcy:

Sztafety 6×25 m.

  1. SP 11 Jelenia Góra                                                    1;33,84
  2. SP 2 Kamienna Góra                                                1;37,30
  3. SP 1 Kamienna Góra                                                1:49,28

Pływanie indywidualne

Styl klasyczny 50m.

1. Adamczyk Szymon            SP 11 Jel. Góra                      43,70

2. Momot Wiktor                   SP 11 Jel. Góra                      47,53

3. Węgliński Filip                   SP 2 Kam. Góra                     47,90

4. Kufel Adrian                      SP 2 Kam. Góra                     50,19 PK

Styl grzbietowy 50m.

1. Romańczuk Kajetan           SP 11 Jel. Góra                      38,37

2. Chalecki Karol                   SP 11 Jel. Góra                      38,70

3. Osmolak Ignacy                 SP 1 Kam. Góra                     39,16

4. Roszkowiak Oliwier          SP 2 Kam. Góra                     39,94

5. Wiśniewski Adam              SP 1 Kam. Góra                     51,16

Styl dowolny 50m.

1. Stawarz Michał                  SP 2 Kam. Góra                     30,19

2. Witold Janusz                    SP 11 Jel. Góra                      33;19

3. Breśkiewicz Adrian           SP 2 Kam. Góra                     34,60

4. Wołodkiewicz Piotr           SP 11 Jel. Góra                      34,85

5. Piech Antoni                      SP 1 Kam. Góra                     39,92

6. Wiśniewski Hubert             SP 1 Kam. Góra                     42,07

7. Rejman Maciej                   SP 1 Kam. Góra                     42,86

8. Jede Dominik                     SP 2 Kam. Góra                     39,35 PK

Styl motylkowy 25 m.

1. Potoniec Wojciech             SP 2 Kam. Góra                     16,56

2. Wojciechowski Łukasz      SP 11 Jel. Góra                      17,72

3. Czaja Nikodem                  SP 2 Kam. Góra                     18,59

4. Kosiorowski Grzegorz       SP 11 Jel Góra                       19,91 PK

5. Prus Antoni                                    SP 1 Kamienna Góra             20,67 P

PUNKTACJA DRUŻYNOWA

  1. SP 11 Jelenia Góra                                                  124 pkt.
  2. SP 2 Kamienna Góra                                              119
  3. SP 1 Kamienna Góra                                                104

Szkoła Podstawowa 11 Jelenia Góra oraz Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra uzyskały awans do Finału Wojewódzkiego, który odbędzie się dnia 06.04.2022 r. we Wrocławiu.

Źródło: SZS Kamienna Góra

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj