Finał w mini piłce siatkowej ,,2’’dziewcząt i chłopców

0
98

Dziś 22 kwietnia 2022 roku na hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze odbył się finał Strefy Jeleniogórskiej w mini piłce siatkowej w kategorii ,,2’’dziewcząt i chłopców w ramach Igrzysk Dzieci.

W zawodach udział wzięło po 5 szkół zarówno u dziewcząt jak i u chłopców.

Turniej rozgrywany został po uprzednim losowaniu na grupy. W grupach grał systemem każdy z każdym. Każdy mecz toczył się do 2 wygranych setów do 21 pkt. ,ewentualny tie-break do 15 pkt.

Wyniki poszczególnych spotkań:

Dziewczęta:

  1. SP Rębiszów – SP Janowice Wielkie                       0 : 2
  2. SP Szarocin – SP Kraśnik                                          1 : 2
  3. SP 2 Kam. Góra – SP Janowice Wielkie                  1 : 2
  4. SP Rębiszów – SP Szarocin                                      2 : 0
  5. SP 2 Kam. Góra – SP Kraśnik                                  2 : 0
  6. SP Janowice Wielkie – SP Szarocin                         2 : 0
  7. SP 2 Kam. Góra – SP Rębiszów                               2 : 0
  8. SP Janowice Wielkie – SP Kraśnik                           2 : 0
  9. SP 2 Kam. Góra – SP Szarocin                                 2 : 0
  10. SP Rębiszów – SP Kraśnik                                       2 : 0                

Kolejność końcowa:


1. Szkoła Podstawowa Janowice Wielkie
2. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra

3. Szkoła Podstawowa Rębiszów

4. Szkoła Podstawowa Kraśnik

5. Szkoła Podstawowa Szarocin

Chłopcy:

  1. SP Krzeszów– SP 2 Kam. Góra                                2 : 1
  2. SP Węgliniec – SP 1 Kam. Góra                               2 : 1
  3. SP 2 Kam. Góra – SP Giebułtów                              2 : 1
  4. SP Krzeszów – SP Węgliniec                                   1 : 2
  5. SP 1 Kam. Góra – SP Giebułtów                             1 : 2
  6. SP 2 Kam. Góra – SP Węgliniec                              1 : 2
  7. SP Krzeszów – SP Giebułtów                                  2 : 1
  8. SP 1 Kam Góra – SP 2 Kam. Góra                           1 : 2
  9. SP Węgliniec – SP Giebułtów                                   2 : 0
  10. SP 1 Kam. Góra – SP Krzeszów                              2 : 0                

Kolejność końcowa:


1. Szkoła Podstawowa Węgliniec
2. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra

3.Szkoła Podstawowa  Krzeszów

4. Szkoła Podstawowa nr 1 Kamienna Góra

5. Szkołą Podstawowa Giebułtów

Składy:

SP 2 Kamienna Góra dziewczęta:

Biel Anastazja, Bogdziewicz Maria, Karpowicz Małgorzata, Mrówka Liwia, Myjak Julia, opiekun – Daniel Gontko

SP Szarocin dziewczęta:  

Kołdras Emilia, Morawska Jola, Morawska Urszula, Sadłoń Weronika, opiekun – Marcin Bieńkowski

Składy:

SP 2 Kamienna Góra: Darłak Kacper, Gotowt Filip, Homoncik Maksym, Mikielewicz Krzysztof, Steczko Karol, opiekun – Daniel Gontko

SP Krzeszów: Dubiel Michał, Mika Dawid, Narwid Krystian, Pawlik Jakub, Rzeszutek Samir, Zieliński Filip, opiekunj – Paweł Szwaja

SP 1 Kamienna Góra: Andrzejewski Tomasz, Boroń Oliwier, Burczyński Igor, Burczyński Igor, Matys Oliwier, Petruk Antoni, Szampera Dominik, 0pieekun – Zbigniew Lema

Źródło: Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Kamiennej Górze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj