Indywidualne zawody lekkoatletyczne w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w kategorii chłopców

0
57

Dziś 13 maja 2022 r. na stadionie przy ulicy Słowackiego w Kamiennej Górze odbyły się indywidualne zawody lekkoatletyczne w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w kategorii chłopców.

IGRZYSKA DZIECI:

Chłopcy:
60 m.

  1. Płuciennik Michał SP Pisarzowice 8,07
  2. Bury Miłosz SP 2 Kam. Góra 8,24
  3. Wyrostek Tymoteusz SP 2 Kam. Góra 8,34
  4. Łojko Bartosz SP Krzeszów 8,65
  5. Pawlik Jakub SP Krzeszów 8,73
  6. Smolarz Oliwer SP 1 Kam. Góra 8,78
  7. Zawiłowicz Kacper SP Pisarzowice 9,03
  8. Berdechowski Kacper SP Krzeszów 9,09
  9. Topolski Filip SP Miszkowice 9,10
  10. Wojtkiewicz Aleksander SP 1 Kam. Góra 9,11
  11. Vlas Roman SP 1 Kam. Góra 9,23
  12. Włodarczyk Sebastian SP Miszkowice 9,37
  13. Duda Mateusz SP 2 Kam. Góra 9,62
  14. Kołodziej Jonasz SP Pisarzowice 10,44
  15. Walczak Konrad SP Miszkowice 10,59
    300 m
  16. Głowiński Szymon SP Krzeszów 44,48
  17. Gawenda Mateusz SP Miszkowice 48,34
  18. Baran Grzegorz SP Krzeszów 50,84
  19. Olszański Karol SP Krzeszów 51,24
  20. Karwala Jakub SP 1 Kam. Góra 51,76
  21. Cierpikowski Ignacy SP Pisarzowice 51,90
  22. Cynowski Kacper SP 2 Kam. Góra 51,91
  23. Masiel Fabian SP 2 Kam. Góra 53,14
  24. Piech Antoni SP 1 Kam. Góra 57,15
  25. Błoński Olaf SP Miszkowice 58,51
  26. Pietrzykowski Marcel SP 1 Kam. Góra 1:03,25
  27. Charo Jakub SP Miszkowice 1:12,39
    1000 m.
  28. Tadeusz Kamil SP 1 Kam. Góra 3:45,84
  29. Niciejewski Franciszek SP Krzeszów 3:52,36
  30. Ogorzałek Filip SP 2 Kam. Góra 3:52,73
  31. Olszewski Gabriel SP Krzeszów 4:01,57
  32. Bryś Oskar SP Miszkowice 4:22,57
  33. Pasiut Daniel SP Krzeszów 4:22,57
    Skok wzwyż:
  34. Staś Jakub SP Krzeszów 1,25
  35. Błoński Bartosz SP Miszkowice 1,23
    Skok w dal:
  36. Fułat Maciej SP 2 Kam. Góra 4,00
  37. Śnieżek Szymon SP 2 Kam. Góra 3,90
  38. Grzybowski Iszan SP Pisarzowice 3,85
  39. Andrzejczyk Jakub SP 1 Kam. Góra 3,65
  40. Łojko Eryk SP Krzeszów 3,60
  41. Koszkul Tomasz SP Krzeszów 3,60
  42. Pażdzior Marcel SP Krzeszów 3,25
  43. Talarczyk Franciszek SP Pisarzowice 3,15
  44. Jaszczór Bartosz SP Pisarzowice 2,30
    Pchnięcie kulą:
  45. Książek Szymon SP Krzeszów 7,80
  46. Barczyk Mateusz SP 2 Kam. Góra 6,20
  47. Majewski Tobiasz SP Krzeszów 6,15
  48. Kanik Wiktor SP Pisarzowice 5,60
  49. Guśtak Piotr SP Miszkowice 5,50
  50. Kachniarz Piotr SP Krzeszów 5,35
    Rzut piłeczką palantową:
  51. Osmolak Ignacy SP 1 Kam. Góra 53 m
  52. Skoczeń Szymon SP Pisarzowice 41
  53. Kociołek Bartosz SP Miszkowice 38
  54. Guzel Jan SP Pisarzowice 31
  55. Maraś Wojciech SP Miszkowice 29
  56. Jaszczur Kajetan SP Krzeszów 29
  57. Rzeszutek Samir SP Krzeszów 22
    Sztafeta szwedzka
  58. SP Krzeszów 2:42,88
  59. SP Pisarzowice 2:51,14
  60. SP 1 Kamienna Góra 2:59,92
  61. SP 2 Kamienna Góra 3:01,43
  62. SP Miszkowice 3:16,77
    Sztafeta 4×100 m.
  63. SP Krzeszów 1:01,60
  64. SP 2 Kamienna Góra 1:01,87
  65. SP 1 Kamienna Góra 1:03,84
  66. SP Miszkowice 1:04,63
  67. SP Pisarzowice 1:07,59
    Punktacja drużynowa:
  68. Szkoła Podstawowa Krzeszów 117 pkt.
  69. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra 64 pkt
  70. Szkoła Podstawowa Pisarzowice 61 pkt.
  71. Szkoła Podstawowa Miszkowice 59 pkt
  72. Szkoła Podstawowa 1 Kamienna Góra 56 pkt.

Źródło: SZS /MOS Kamienna Góra

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj