Indywidualne zawody lekkoatletyczne w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w kategorii dziewcząt

0
20

Dnia 12 maja 2022 r. na stadionie przy ulicy Słowackiego w Kamiennej Górze odbyły się indywidualne zawody lekkoatletyczne w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w kategorii dziewcząt.


IGRZYSKA DZIECI:

Dziewczęta:
60 m.

  1. Kowalik Julia SP 1 Kam. Góra 9,19
  2. Olszak Paulina SP Miszkowice 9,21
  3. Mrok Antonina SP 2 Kam. Góra 9,31
  4. Herman Julia SP 2 Kam. Góra 9,35
  5. Małecka Anna SP 1 Kam. Góra 9,84
  6. Martyniak Katarzyna SP Pisarzowice 9,89
  7. Burczewska Amelia SP Pisarzowice 10,02
  8. Barczyk Wiktoria SP Pisarzowice 10,39
    300 m
  9. Czyż Michalina SP 1 Kam. Góra 54,99
  10. Ruchała Maria SP 1 Kam . Góra 55,09
  11. Balcerek Maja SP 2 Kam. Góra 58,16
  12. Wondołowska Maria SP Krzeszów 59,16
  13. Walter Ingrid SP Pisarzowice 59,67
  14. Gonera Milena SP 2 Kam. Góra 1:00,21
  15. Krzyżak Justyna SP Pisarzowice 1:02,44
  16. Otręba Amelia SP Miszkowice 1:04,37
  17. Łukaszczyk Nikola SP Miszkowice 1:05,03
  18. Sawicka Zofia SP 1 Kam Góra 1:05,78
  19. Szemianko Lena SP 2 Kam. Góra 1:08,79
    600 m.
  20. Chmielewska Inez SP 2 Kam. Góra 1:59,21
  21. Olszak Antonina SP 1 Kam. Góra 2:00,78
  22. Lema Magdalena SP 1 Kam. Góra 2:16,37
  23. Olszak Magdalena SP Miszkowice 2:23,15
  24. Przysło Wiktoria SP 1 Kam. Góra 2:25,28
  25. Zwierzyńska Martyna SP Miszkowice 3,09,00
    Skok w dal
  26. Muszala Wiktoria SP Pisarzowice 4,25
  27. Ksepko Amelia SP Miszkowice 3,72
  28. Mitro Margareta SP 2 Kam. Góra 3,60
  29. Granat Martyna SP Pisarzowice 3,59
  30. Sierek Martyna SP Krzeszów 3,50
  31. Kriger Nikol SP Pisarzowice 3,41
  32. Danielik Oliwia SP Krzeszów 3,20
  33. Wyrostek Aleksandra SP Krzeszów 3,05
    Pchnięcie kulą
  34. Mokrzycka Julia SP Krzeszów 7,57
  35. Dubiel Oliwia SP Krzeszów 6,50
  36. Czerwińska Zuzanna SP Pisarzowice 6,15
  37. Frączek Natasza SP Miszkowice 5,73
    Skok wzyż
  38. Kulig Laura SP Pisarzowice 125
  39. Pastuch Hanna SP Pisarzowice 125
  40. Khaja Maria SP Miszkowice 115
    Rzut piłeczką palantową:
  41. Leśniak Emilia SP 2 Kam. Góra 27,10
  42. Wyrostek Oliwia SP Krzeszów 26,80
  43. Kołodziej Zofia SP Krzeszów 25,70
  44. Niezgoda Maja SP Pisarzowice 19,10
  45. Jamro Wiktoria SP Miszkowice 14,80
    Sztafeta 4 x 100 m
  46. Szkoła Podstawowa Krzeszów 1:05,61
  47. Szkoła Podstawowa Pisarzowice 1:06,26
  48. Szkoła Podstawowa 1 Kamienna Góra 1:10,07
  49. Szkoła Podstawowa Miszkowice 1:13,26
    Sztafeta Szwedzka
  50. Szkoła Podstawowa nr 1 Kamienna Góra 2:56,51
  51. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra 3:06,44
  52. Szkoła Podstawowa Miszkowice 3:23,94
  53. Szkoła Podstawowa Pisarzowice 3:43,18
    Punktacja drużynowa:
  54. Szkoła Podstawowa Pisarzowice 78 pkt.
  55. Szkoła Podstawowa 1 Kamienna Góra 66 pkt.
  56. Szkoła Podstawowa Miszkowice 57 pkt
  57. Szkoła Podstawowa Krzeszów 56 pkt.
  58. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra 55 pkt

Źródło: SZS /MOS Kamienna Góra

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj