czwartek, 30 marca, 2023
More
  Strona głównaAktualnościInformacja Dyrekcji Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Lubawce

  Informacja Dyrekcji Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Lubawce

  -

  Informuję o potwierdzonym pozytywnym wyniku testu na koronawirus SARS-CoV 2 u jednego z pracowników przedszkola w Lubawce.

  Osoba ta miała kontakt z pracownikami i dziećmi w obu przedszkolach, dlatego też zgodnie z rekomendacją Sanepidu dla bezpieczeństwa nas wszystkich od 20 października 2020r. przedszkola: przy ul. Szymrychowskiej oraz przy ul. Dworcowej w Lubawce przechodzą w tryb nauki zdalnej.

  Przedszkola będą nieczynne, wszyscy pracownicy poddani zostają kwarantannie.

  Wszelkie szczegóły zostaną Państwu przekazane telefonicznie w dniu jutrzejszym przez pracowników Państwowej Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Kamiennej Górze.

  Poprzedni artykuł
  Następny artykuł

  Ostatnie artykuły

  [td_block_social_counter custom_title="Zostańmy w kontakcie" block_template_id="td_block_template_4" header_color="#ea2e2e" f_header_font_family="522" f_header_font_transform="uppercase" f_header_font_style="italic" f_header_font_size="eyJsYW5kc2NhcGUiOiIxNSIsInBvcnRyYWl0IjoiMTQifQ==" facebook="lubawka24" youtube="channel/UCoLhpxTmCP3sfQyrr4pwI4A" style="style10 td-social-boxed td-social-colored" tdc_css="eyJwaG9uZSI6eyJtYXJnaW4tYm90dG9tIjoiMzIiLCJkaXNwbGF5IjoiIn0sInBob25lX21heF93aWR0aCI6NzY3fQ=="]

  Ostatnie artykuły