Strona głównaPozostałeDziś zakończył się kolejny sparing Pozostałe Dziś zakończył się kolejny sparing By Redakcja 19 lutego 2021 0 476 Dziś 20 lutego 2021 r.o godzinie 14:00 Orzeł Lubawka rozegrał kolejny mecz sparingowy z Kuźnią Jawor.Spotkanie odbyło się na boisku w Strzegomiu. Wynik końcowy spotkanie – 2:2 . Źródło: Orzeł Lubawka Redakcjahttps://lubawka24.pl Poprzedni artykułBądź lokalnym patriotą. Płać podatki w swoim mieście.Następny artykułPSP w Kamiennej Górze – komunikat RELATED ARTICLES Pozostałe Zatrzymany z narkotykami Aktualności Zagubiona seniorka w środku nocy – pomoc policji. Pozostałe Zdarzenie drogowe w Ogorzelcu DW 367 Aktualności Przerwy w dostawie wody w Chełmsku Śląskim ZOSTAW ODPOWIEDŹ Komentarz: Proszę wpisać swój komentarz! Nazwa: Proszę podać swoje imię tutaj E-mail: Wpisałeś nieprawidłowy adres e-mail! Wpisz tutaj swój adres e-mail Strona Internetowa: Zapisz moje nazwisko, adres e-mail i stronę internetową w tej przeglądarce na następny raz, gdy skomentuję. Musisz przeczytać Noc Świętojańska w Bukówce – magia, tradycja i wspólnota! Aktualności Święto Miasta Lubawka 2026 – zapowiedź Aktualności Uroczyste zakończenie roku szkolnego w Lubawce Aktualności Uderzyła w drzewo. Aktualności Uroczyste rozdanie nagród w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Lubawce Aktualności