Strona głównaAktualnościKampania "10 metrów zachowaj (się)" AktualnościKronika policyjna Kampania „10 metrów zachowaj (się)” By Redakcja 23 listopada 2020 0 508 Nie zapominajmy o tym, że wysiadając z samochodu również jesteśmy pieszymi. Zarówno my, nasze dzieci czy nasi rodzice korzystamy z przejść dla pieszych i chcemy czuć się na nich bezpiecznie. Źródło : KPP w Kamiennej Górze Redakcjahttps://lubawka24.pl Poprzedni artykułKradzież z włamaniem w LubawceNastępny artykułRadni Młodzieżowego Sejmiku Województwa Dolnośląskiego w akcji RELATED ARTICLES Aktualności Festyn parafialny w Kamiennej Górze – było pięknie i… smacznie! Aktualności Noc Świętojańska w Bukówce – magia, tradycja i wspólnota! Aktualności Święto Miasta Lubawka 2026 – zapowiedź Aktualności Uroczyste zakończenie roku szkolnego w Lubawce ZOSTAW ODPOWIEDŹ Komentarz: Proszę wpisać swój komentarz! Nazwa: Proszę podać swoje imię tutaj E-mail: Wpisałeś nieprawidłowy adres e-mail! Wpisz tutaj swój adres e-mail Strona Internetowa: Zapisz moje nazwisko, adres e-mail i stronę internetową w tej przeglądarce na następny raz, gdy skomentuję. Musisz przeczytać Festyn parafialny w Kamiennej Górze – było pięknie i… smacznie! Aktualności Noc Świętojańska w Bukówce – magia, tradycja i wspólnota! Aktualności Święto Miasta Lubawka 2026 – zapowiedź Aktualności Uroczyste zakończenie roku szkolnego w Lubawce Aktualności Uderzyła w drzewo. Aktualności