czwartek, 30 marca, 2023
More
  Strona głównaWydarzeniaRadni Młodzieżowego Sejmiku Województwa Dolnośląskiego w akcji

  Radni Młodzieżowego Sejmiku Województwa Dolnośląskiego w akcji

  -

  Obywatelski projekt ustawy

  Grzegorz Chodkowski i Piotr Maciaszek dziś 23 listopada 2020 na kamiennogórskich ulicach zbierali podpisy pod projektem ustawy ” W każdej szkole psycholog”

  Na ten moment tylko blisko połowa uczniów i uczennic ma dostęp do pomocy psychologicznej w szkole, a depresja jest przecież chorobą cywilizacyjną i zbiera coraz większe żniwo. Nastolatkowie postanowili to zatem zmienić i pod przewodnictwem 18-letniego Mikołaja Wolanina utworzyli Komitet Inicjatywy Ustawodawczej. Teraz, do 5 grudnia, muszą zebrać 100 000 podpisów pod ustawą wprowadzającą psychologów do wszystkich szkół.

  Ostatnie artykuły

  [td_block_social_counter custom_title="Zostańmy w kontakcie" block_template_id="td_block_template_4" header_color="#ea2e2e" f_header_font_family="522" f_header_font_transform="uppercase" f_header_font_style="italic" f_header_font_size="eyJsYW5kc2NhcGUiOiIxNSIsInBvcnRyYWl0IjoiMTQifQ==" facebook="lubawka24" youtube="channel/UCoLhpxTmCP3sfQyrr4pwI4A" style="style10 td-social-boxed td-social-colored" tdc_css="eyJwaG9uZSI6eyJtYXJnaW4tYm90dG9tIjoiMzIiLCJkaXNwbGF5IjoiIn0sInBob25lX21heF93aWR0aCI6NzY3fQ=="]

  Ostatnie artykuły