wtorek, 16 kwietnia, 2024
More
  Strona głównaKronika policyjnaKierował pojazdem osobowym będąc pod wpływem środków odurzających.

  Kierował pojazdem osobowym będąc pod wpływem środków odurzających.

  -

  Poranna służba 7 czerwca 2022 roku policjantów ruchu drogowego przyniosła zatrzymanie 36-latka, który kierował pojazdem osobowym będąc pod wpływem środków odurzających. Ponadto mężczyzna ten posiadał aktywny zakaz prowadzenia pojazdów.

  Czujność policjantów podczas pełnionej służby jest niezwykle ważna. Zauważenie pewnych szczegółów pozwala na eliminację z dróg osób, które nie powinny się po nich poruszać.
  Tak było rankiem 7 czerwca 2022 roku podczas akcji “niechronieni uczestnicy ruchu drogowego”. Policjanci ruchu drogowego rozpoznali kierującego, który posiadał aktywny zakaz prowadzenia pojazdów. Niezwłocznie przystąpili do jego kontroli. W trakcie czynności wyszło na jaw, że mężczyzna może znajdować się pod wpływem środków odurzających. Policjanci wykonali tester narkotykowy, który potwierdził ich przypuszczenia. Badanie śliny wykazało obecność amfetaminy, a także marihuany. 36-letni mieszkaniec gminy Marciszów został zatrzymany i przewieziony do szpitala, gdzie pobrano mu krew do badań.

  Źródło: KPP Kamienna Góra sierż. Katarzyna Trzepak-Balicka

  Ostatnie artykuły

  Ostatnie artykuły