środa, 29 marca, 2023
More
  Strona głównaKronika policyjnaKolejny poszukiwany - zatrzymany

  Kolejny poszukiwany – zatrzymany

  -

  W dniu 09 grudnia 2020 r. kamiennogórscy policjanci Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego zatrzymali 30 – letniego mieszkańca Kamiennej Góry poszukiwanego do odbycia kary przez Sąd Rejonowy w Kamiennej Górze. Mężczyzna spędzi w Areszcie Śledczym w Świdnicy najbliższe pół roku.

  W dniu wczorajszym (09 grudnia 2020) funkcjonariusze z Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego kamiennogórskiej policji, tuż po godzinie 16:00, podczas wykonywanych czynności służbowych, w jednym z mieszkań na terenie miasta, zatrzymali 30 – letniego mężczyznę, co do którego zachodziło podejrzenie, iż jest osobą poszukiwaną. Po sprawdzeniu go w policyjnych systemach informatycznych, funkcjonariusze ustalili, iż jest on poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Kamiennej Górze do odbycia półrocznej kary pozbawienia wolności za przestępstwo dotyczące posiadania środków odurzających. Mężczyzna w związku z tym został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu w Komendzie Powiatowej Policji w Kamiennej Górze, a w dniu dzisiejszym policjanci doprowadzili, go do Aresztu Śledczego w Świdnicy.

  Źródło: asp. Paulina Basta KPP Kamienna Góra

  Ostatnie artykuły

  [td_block_social_counter custom_title="Zostańmy w kontakcie" block_template_id="td_block_template_4" header_color="#ea2e2e" f_header_font_family="522" f_header_font_transform="uppercase" f_header_font_style="italic" f_header_font_size="eyJsYW5kc2NhcGUiOiIxNSIsInBvcnRyYWl0IjoiMTQifQ==" facebook="lubawka24" youtube="channel/UCoLhpxTmCP3sfQyrr4pwI4A" style="style10 td-social-boxed td-social-colored" tdc_css="eyJwaG9uZSI6eyJtYXJnaW4tYm90dG9tIjoiMzIiLCJkaXNwbGF5IjoiIn0sInBob25lX21heF93aWR0aCI6NzY3fQ=="]

  Ostatnie artykuły