Kolejny sprawca przemocy domowej

0
171

Kolejny sprawca przemocy domowej usłyszał w dniu dzisiejszym decyzję sądu o tymczasowym areszcie na okres trzech miesięcy.

14 maja br. w godzinach porannych do Posterunku Policji w Marciszowie przyszła 60 – letnia kobieta, która zapłakana poprosiła o ratunek. Twierdziła, iż 39 – letni syn od jakiegoś czasu regularnie znęca się nad nią psychicznie i fizycznie, niepokoi ją po nocach, budząc, wymusza od niej pieniądze na narkotyki, często też grozi pozbawieniem życia jej lub siebie samego.

60 – latka wyczerpana psychicznie, w swoim dramacie, który miał miejsce „w czterech ścianach” wstydziła się wcześniej prosić o pomoc. Policjanci po wysłuchaniu jej historii, zatrzymali 39 – latka. Zebrany przez kamiennogórskich funkcjonariuszy dość obszerny materiał dowodowy pozwolił na postawienie mężczyźnie kilku zarzutów. Usłyszał on nie tylko zarzut znęcania psychicznego i fizycznego nad matką, ale dodatkowo zarzut wymuszeń rozbójniczych. Mężczyzna regularnie grożąc matce, wymuszał od niej różne kwoty pieniędzy, które następnie przeznaczał na narkotyki. Zarzut posiadania środków psychotropowych w postaci metamfetaminy to kolejny, który przedstawili mężczyźnie kryminalni. 39 – latek przyznał się do wszystkich zarzucanych mu czynów. Teraz grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 10.

KPP Kamienna Góra Oficer Prasowy asp. Paulina Basta

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj