Konferencja przed ligą MKS Orzeł Lubawka

0
271

Na stadionie w Lubawce 3 marca 2021 r. odbyła się o godzinie 16:00​ otwarta dla mediów konferencja prasowa na temat przygotowań i wzmocnień w zimowym okienku transferowym MKS Orła Lubawka.

W spotkaniu uczestniczyli trener Orła, Jacek Fojna oraz dwaj członkowie zarządu – Jan Szymiczek i Rafał Czura (wszyscy na zdjęciu). Szkoleniowiec Orła omówił pojedynki kontrolne oraz wzmocnienia zespołu przed rundą rewanżową IV ligi. Do zespołu doszli znani nie tylko na Dolnym Śląsku zawodnicy: Damian Jaroszewski, Mateusz Krzymiński, kamiennogórzanin Szymon Cukier, Dawid Stanuszek, Jakub Piątek i Filip Fonfara. Z drużyny beniaminka odeszli: Michno, G. Wroczyński, M. Wroczyński, Michnicki, Grzelak i Gałek.

Trener Orła przedstawił również strategię rozwoju klubu oraz pochwalił infrastrukturę, atmosferę oraz zaangażowanie działaczy.

– W każdym meczu będziemy grali o zwycięstwo – powiedział na zakończenie coach Orła, ale czy utrzymamy drużynę w lidze okaże się w czerwcu.

Natomiast Jan Szymiczek poprosił kibiców Orła o finansowe wsparcie klubu. – Liczy się każda złotówka – powiedział członek Zarządu.

Piłkarze Orła Lubawka już w najbliższą sobotę rozpoczną rundę wiosenną wyjazdowym spotkaniem z AKS Strzegom.

Materiał filmowy: Ryszard Bizoń

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj