Licealiada Powiatowa dziewcząt i chłopców

0
49

Dziś 20 maja 2022 r. roku na stadionie przy ulicy Słowackiego w Kamiennej Górze odbyły się indywidualne zawody lekkoatletyczne w Licealiadzie Powiatowej kategorii dziewcząt i chłopców.

Do zawodów przystąpiły 2 szkoły:

LICEALIADA POWIATOWA:

Dziewczęta:

100 m.

  1. Szczepanik Alicja                               ZSZ i O Kam. Góra               13,97
  2. Skowrońska Anna                              LO Kam. Góra                       15,13
  3. Morawska Karolina                           ZSZ i O Kam. Góra               15,50
  4. Ziętara Nadia                                    LO Kam. Góra                       16,15
  5. Majerz Oliwia                                     ZSZ i O Kam. Góra               16,17
  6. Niciejewska Alicja                             LO  Kam. Góra                      17,08

200 m

  1. Motyka Martyna                                LO Kam. Góra                       30,56
  2. Szopa Małgorzata                              ZSZ i O Kam. Góra               32,29
  3. Mazurek Katarzyna                           LO Kam. Góra                       33,56

400 m.

  1. Murawska Hanna                               LO  Kam. Góra                      1:24,47
  2. Ułanek Anna                                      LO Kam. Góra                       1:27,15
  3. Wincza Marta                                     ZSZ i O Kam. Góra               1:28,09

800:    

  1. Germata Maja                                    LO Kam. Góra                       2:32,54
  2. Widlak Milena                                   LO Kam. Góra                       2:57,12
  3. Garnkowska Nikola                           LO Kam. Góra                       3:09,12
  4. Chojnacka Oliwia                              ZSZ i O Kam. Góra               3:57,54

wzwyż:

  1. Skoczeń Nikola                                  LO Kam. Góra                       130

w dal:

  1. Motyka Aleksandra                           LO  Kam. Góra                      4,37
  2. Walczuk Dominika                            LO Kam. Góra                       3,70
  3. Kamińska Alicja                                ZSZ i O Kam. Góra               3,20

dysk:

  1. Idek Maja                                           LO  Kam. Góra                      15,90 m

oszczep:

  1. Mika Estera                                        ZSZ i O Kam. Góra               21,90 m
  2. Mordarska Emilia                               ZSZ i O Kam . Góra              11

Sztafeta szwedzka

  1. LO Kam. Góra                                                                                 3:47,36

Sztafeta 4×100 m.

  1. ZSZ i O Kam. Góra                                                                          50,47
  2. LO Kam. Góra                                                                                  51,76

Punktacja drużynowa:

  1. LO Kamienna Góra                                                                        119 pkt.
  2. ZSZ i O  Kamienna Góra                                                                  69 pkt

Chłopcy

100 m.

  1. Burghardt Kamil                                           ZSZiO                        12,56
  2. Jankowski Konrad                                         LO                              12,57
  3. Mokrzycki Piotr                                             ZSZiO                        12,58
  4. Białas Adrian                                                 LO                              12,66
  5. Topolski Sebastian                                         ZSZiO                        14,24

200 m.

  1. Pakiet Oktawian                                            LO                              26,19
  2. Pałczyński Damian                                        ZSZiO                        26,73
  3. Żuk Michał                                                    ZSZiO                        26,97
  4. Polak Maciej                                                  LO                              28,47
  5. Niepsuj Dominik                                           ZSZiO                        29,09

400 m.

  1. Chrapek Fabian                                             ZSZiO                        1:02,53
  2. Stepko Jakub                                                 ZSZiO                        1:10,55

800 m.

  1. Ferenc Paweł                                                 ZSZiO                        2:27,15
  2. Koszkul Janusz                                              LO                              2:28,24
  3. Mączkowski Dawid                                      ZSZiO                        2:29,51
  4. Gorczyca Hubert                                           ZSZiO                        2:49,07

1500 m.

  1. Pach Marcel                                                   ZSZiO                        5:27,15
  2. Rozmus Michał                                              LO                              5:51,26
  3. Skrzypek Marcel                                            ZSZiO                        6:08,19
  4. Skoczylas Fabian                                           LO                              6:09,34

3000 m.

  1. Sazanowicz Oliwier                                       ZSZiO                        14:07,96
  2. Cygal Kacper                                                 ZSZiO                        14:22,09
  3. Kurzeja Kamil                                               ZSZiO                        16:09,52

Rzut dyskiem

  1. Michalik Szymon                                           ZSZiO                        20,88
  2. Krocz Kacper                                                ZSZiO                        19,90
  3. Dyba Bartosz                                                 ZSZiO                        14,60

Rzut oszczepem

  1. Marzol Jakub                                                 ZSZiO                        28,00
  2. Ferenc Brajan                                                ZSZiO                        26,30

Pchnięcie kulą

  1. Pietrzykowski Damian                                  ZSZiO                        11,53
  2. Aftyka Dominik                                            ZSZiO                        9,12
  3. Pałka Jakub                                                    ZSZiO                        8,00

Skok w dal

  1. Ślimak Jakub                                                 LO                              4,83
  2. Ochmański Dawid                                         ZSZiO                        4,70
  3. Grzyb Tymoteusz                                          ZSZiO                        4,52
  4. Ostrowski Oskar                                            LO                              4,35
  5. Nowak Eryk                                                  ZSZiO                        4,20

Skok wzwyż

  1. Pawlik Michał                                                            LO                              156
  2. Gądek Jakub                                                  ZSZiO                        135

Sztafeta szwedzka

  1. LO Kam. Góra                                                                                 2:28,54
  2. ZSZ i O Kam. Góra                                                                          2:32,77

Sztafeta 4×100 m.

  1. ZSZ i O Kam. Góra                                                                          1:00,24
  2. LO Kam. Góra                                                                                  1:02,51

Punktacja drużynowa:

  1. ZSZ i O Kamienna Góra                                                                421 pkt.
  2. LO  Kamienna Góra                                                                         91 pkt

Źródło: Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Kamienna Góra

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj