czwartek, 30 marca, 2023
More
  Strona głównaAktualności powiatowe"Mamy Cię" - Kamienna Góra z fotopułapkami

  “Mamy Cię” – Kamienna Góra z fotopułapkami

  -

  Fotopułapki wesprą nas w walce z dzikimi wysypiskami śmieci w Kamiennej Górze. Montujemy tablice informacyjne i wkrótce zawiesimy kamery.

  Są to mobilne rejestratory, które można ukryć praktycznie w dowolnym miejscu. Urządzenia będą automatycznie przesyłać zdjęcia i filmy do pracowników urzędu. W przypadku zarejestrowania wykroczenia nagrania będą przekazywane policji.

  Monitoringiem zamierzamy objąć ulice: Mostową, Ogrodową, Sportową, Staszica, Waryńskiego, Katowicką, Okrzei, Browarową, Ściegiennego, Kościuszki, Legnicką, Staszica i Księcia Bolka I. Tam najczęściej dochodzi do porzucania odpadów i niewłaściwej segregacji.

  Źródło: UM Kamienna Góra

  Ostatnie artykuły

  [td_block_social_counter custom_title="Zostańmy w kontakcie" block_template_id="td_block_template_4" header_color="#ea2e2e" f_header_font_family="522" f_header_font_transform="uppercase" f_header_font_style="italic" f_header_font_size="eyJsYW5kc2NhcGUiOiIxNSIsInBvcnRyYWl0IjoiMTQifQ==" facebook="lubawka24" youtube="channel/UCoLhpxTmCP3sfQyrr4pwI4A" style="style10 td-social-boxed td-social-colored" tdc_css="eyJwaG9uZSI6eyJtYXJnaW4tYm90dG9tIjoiMzIiLCJkaXNwbGF5IjoiIn0sInBob25lX21heF93aWR0aCI6NzY3fQ=="]

  Ostatnie artykuły