czwartek, 30 marca, 2023
More
  Strona głównaAktualności gminneSzkolenia dla Przedsiębiorców

  Szkolenia dla Przedsiębiorców

  -

  Usługi rozwojowe, z których może skorzystać przedsiębiorstwo w ramach zadania COVID-19, to takie, które zawarte zostały w nadzwyczajnych rekomendacjach Sektorowych Rad ds. Kompetencji. Usługi rozwojowe świadczone są co do zasady za pośrednictwem Bazy Usług Rozwojowych.

  Do Programu mogą przystąpić:

  • mikro,
  • mały,
  • średni,
  • duży przedsiebiorca.

   Wnioski można składać u wybranego Operatora do 30 listopada 2020 r.

  Zadanie jest realizowane w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, Działanie 2.21 “Poprawa zarządzania, rozwój kapitału ludzkiego oraz wsparcie procesów innowacyjnych przedsiębiorstw”.

  Szczegółowa informacja z wykazem Operatorów w załączeniu.

  Zachęcamy do wypełnienia anonimowej ankiety https://ankieta.mfipr.gov.pl/295387, która pozwoli na ocenę poziomu świadczonych usług przez nasz Punkt.

  Zachęcamy również do śledzenia na bieżąco informacji na stronie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego – Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich: http://rpo.dolnyslask.pl/wiadomosci/ oraz strony Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej:   http://www.funduszeeuropejskie.gov.pl/strony/wiadomosci/#

  Źródło: UM Lubawka

  Ostatnie artykuły

  [td_block_social_counter custom_title="Zostańmy w kontakcie" block_template_id="td_block_template_4" header_color="#ea2e2e" f_header_font_family="522" f_header_font_transform="uppercase" f_header_font_style="italic" f_header_font_size="eyJsYW5kc2NhcGUiOiIxNSIsInBvcnRyYWl0IjoiMTQifQ==" facebook="lubawka24" youtube="channel/UCoLhpxTmCP3sfQyrr4pwI4A" style="style10 td-social-boxed td-social-colored" tdc_css="eyJwaG9uZSI6eyJtYXJnaW4tYm90dG9tIjoiMzIiLCJkaXNwbGF5IjoiIn0sInBob25lX21heF93aWR0aCI6NzY3fQ=="]

  Ostatnie artykuły