Nocne zwiedzanie Pocysterskie Opactwo w Krzeszowie.

0
113

Europejska Perła Baroku w najbliższy weekend zaprasza na Nocne Zwiedzanie.

To wydarzenie pozwala na nowo odkryć krzeszowski kompleks. W świetle latarek oraz w otoczeniu tajemnic i legend zwiedzicie nie tylko wnętrza zabytkowych świątyń, lecz także niedostępne na co dzień miejsca. Zobaczcie strychy i klasztorne podziemia, odkryjcie sekrety związane z hitlerowską “berlinką”. Zaopatrzeni w wygodne buty i latarki wejdziecie w głąb ponad 700-letniej historii Pocysterskiego Opactwa, spotykając przy tym na żywo historyczne postacie. Jeżeli więc nie boicie się stanąć twarzą w twarz z Michałem Willmannem, czy opatem Bernardem Rosą, to jest to coś właśnie dla Was.

Najbliższy termin Nocnego Zwiedzania: Piątek (17 lutego 2023) godz. 18:00 i 20:00 Sobota (18 lutego 2023) godz. 18:00 i 20:00

Bilety można zakupić na https://sklep.opactwo.eu/, lub stacjonarnie w Biurze Obsługi (Plac Jana Pawła II 3, 58-405 Krzeszów). Organizatorzy informują, że trasa Nocnego Zwiedzania obejmuje miejsca w których występują utrudnienia. Osoby posiadające klaustrofobię, lęk wysokości i tym podobne, proszone są o szczególne rozważenie kupna biletu. Uczestnicy powinni zaopatrzyć się w wygodne obuwie, oraz w latarki.

Źródło: Starostwo Powiatowe Kamienna Góra

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj