Ochrona zabytków na 2021 rok II nabór wniosków

0
179

Ochrona zabytków

Celem programu jest zachowanie materialnego dziedzictwa kulturowego, realizowane poprzez konserwację i rewaloryzację zabytków nieruchomych i ruchomych oraz ich udostępnianie na cele publiczne. 

Uprzejmie informujemy, że został uruchomiony II nabór wniosków do programu Ochrona zabytków na 2021 rok. Wnioski można składać w terminie do 31 marca 2021 r. 

Jednocześnie informujemy, że błędem formalnym jest złożenie wniosku na zadanie, które zostało poddane ocenie w I naborze.


Uprzejmie informujemy, że Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego przyznał dotacje w ramach I naboru do programu Ochrona zabytków

W przypadku jeśli złożony przez Państwa wniosek nie otrzymał dofinansowania, ale w toku oceny uzyskał co najmniej 50 pkt, przysługuje Państwu możliwość złożenia odwołania. Odwołania należy złożyć za pośrednictwem systemu EBOI. Wskazówki dotyczące złożenia odwołania poprzez system EBOI znajdują się w instrukcji Krok po kroku (krok 13).

UWAGA!
Uprzejmie informujemy, iż odwołania należy składać w terminie do dnia 06 marca 2021 r. 

Jeśli Państwa wniosek kwalifikuje się do odwołania opcja jego złożenia będzie aktywna wyłącznie dla wniosku o numerze EBOI wskazanym w tabeli wyników!

Więcej informacji klikaj – tutaj

Źródło: gov.pl / Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj