Wojewódzkie konsultacje Strategii RP na Rzecz Młodego Pokolenia

0
156

Pełnomocnik Rządu ds. Polityki Młodzieżowej Piotr Mazurek we współpracy z Radą Dialogu z Młodym Pokoleniem zaprasza środowiska młodzieżowe – przedstawicieli młodzieżowych rad przy JST, samorządów studenckich, samorządów uczniowskich, środowisk harcerskich, młodzieżowych organizacji pozarządowych i niezrzeszonych młodych ludzi chcących mieć realny wpływ na rzeczywistość – do udziału w Wojewódzkich Konsultacjach Strategii RP na Rzecz Młodego Pokolenia.

Konsultacje wojewódzkie ogólnopolskiego dokumentu strategicznego dla młodzieży to pierwsza w historii naszego państwa inicjatywa, w której przedstawiciel administracji rządowej zaprasza wszystkich młodych Polaków do tworzenia strategii państwa polskiego a tym samym do wspólnego decydowania o przyszłości Polski. Jest to wydarzenie skupiające liderów środowisk młodzieżowych, uczniów, studentów i doktorantów z całej Polski, w trakcie którego podejmiemy dyskusje poświęcone ważnym tematom dla młodego pokolenia Polaków. Celem Konsultacji wojewódzkich jest wypracowanie rozwiązań, zebranie opinii i pomysłów, które zostaną uwzględnione w dokumencie strategicznym.


W celu dokonania rejestracji na konsultacje w województwie dolnośląskim, zaplanowane na dzień 11.03.2021 r. (czwartek), o godz. 17:00, w formie online (na platformie Zoom), prosimy o wypełnienie poniższego formularza: https://strategiadlamlodych2.webankieta.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj