Policyjne działania pod krypt.”Bezpieczny Autobus”.

0
144

Działania “drogówki” od wczesnych godzin porannych.

Konieczność ograniczenia rozprzestrzeniania się choroby zakaźnej COVID-19 wywoływanej przez koronawirusa nakłada na policjantów nowe obowiązki. Z epidemią walczą również policjanci z kamiennogórskiej “drogówki”. Realizują dodatkowe czynności, a także sprawdzają czy mieszkańcy, podróżując środkami transportu zbiorowego, stosują się do nowych przepisów.

W tym szczególnym czasie musimy wszyscy dostosować się do nowych przepisów wynikających z konieczności dbania o zdrowie i życie swoje oraz innych. Policjanci sprawujący nadzór nad ruchem na drogach nie zwalniają tempa. Nadal wykonują swoje podstawowe zadania i realizują nowe, związane z przeciwdziałaniem rozprzestrzeniania się koronawirusa.

W dniu 04 marca br. w godz. 05:00-13:00 kamiennogórscy policjanci prowadzić będą działania pod krypt.”Bezpieczny Autobus”. Głównym celem tej akcji, będzie przeprowadzenie jak największej ilości kontroli w środkach transportu zbiorowego, pod kątem przestrzegania przez kierowców i pasażerów obowiązujących od 27 lutego br obostrzeń związanych ze zwiększającą się liczbą zachorowań na Covid19.

Źródło: KPP Kamienna Góra asp. Paulina Basta

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj