Poranny wypadek

0
111

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w poniedziałek po godzinie 5:00 na skrzyżowaniu Wałbrzyska-Legnicka w Kamiennej Górze. W wyniku nieustąpienia pierwszeństwa przejazdu przez 32-letniego kierującego BMW, doszło do zderzenia z prawidłowo poruszającym się Volkswagenem. Na szczęście uczestnicy nie doznali poważnych obrażeń. Sprawca tej kolizji został ukarany mandatem i punktami karnymi. Apelujemy do kierowców o przestrzeganie obowiązujących przepisów!

Policjanci Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego w poniedziałek (17 kwietnia) po godzinie 5:00 zostali zadysponowani do zdarzenia, do którego doszło na skrzyżowaniu Legnicka/Wałbrzyska w Kamiennej Górze.

Mundurowi ustalili, że 32-letni kierujący BMW nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo poruszającemu się Volkswagenowi. W wyniku tej sytuacji doszło do zderzenia pojazdów. Na miejscu czynności prowadziły służby ratownicze: policjanci, strażacy oraz ratownicy medyczni. Na szczęście, pomimo znacznych uszkodzeń samochodów, uczestnikom nic poważnego się nie stało.

Sprawca tej kolizji został ukarany mandatem i punktami karnymi.

Apelujemy do każdego z uczestników ruchu drogowego – skupcie się na drodze i przestrzegajcie obowiązujących przepisów!

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Kamiennej Górze st. sierż. Katarzyna Trzepak-Balicka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj