Pożegnanie wieloletniego pracownika Urzędu Miasta

0
104

Na dzisiejszej III Sesji Rady Miejskiej w Lubawce w czasie rozpoczęcia oficjalnej sesji sołtysi Gminy Lubawka uroczyście podziękowali i pożegnali odchodząca na zasłużona emeryturę Panią Zofię Ditterla. Należy nadmienić ,że Pani Zosia to długoletni pracownik Urzędu Miasta Lubawka na stanowisku “Ochrony środowiska i rolnictwo” w Wydziale Mienia i Ochrony Środowiska.

“Zosiu …..

….. przez te wszystkie minione lata musiałaś podejmować wiele ważnych i trudnych decyzji, spotkało Cię też wiele miłych chwil.

Dziś pragniemy Ci bardzo podziękować za wszystkie lata Twojej ciężkiej pracy. Zawsze byłaś osobą pełną wigoru i optymistycznym podejściem do rozwiązywania wielu problemów. Zawsze sumienna i pomocna. Twoja współpraca z nami Sołtysami była wzorowa. Dziękujemy Ci za trud jaki zawsze wkładałaś we współpracę z nami.

Również dzięki Tobie Zosiu nasze sołectwa zaczęły się zmieniać w piękne wsie. To Ty motywowałaś nas Sołtysów do ich rozwoju, działania, jak również do zakładania stowarzyszeń. Byłaś dla nas zawsze wielkim wsparciem i podporą. Mogliśmy liczyć w każdym momencie na Twoje wielkie doświadczenie i pomocną dłoń. Droga Zosiu dziękujemy Ci po prostu za wszystko !

Dzisiejszy dzień napełnia nas smutkiem z powodu Twojego odejścia na emeryturę, ale takie są etapy życia…. Cieszymy się, że dane nam było z Tobą współpracować.

Pamiętaj !

Pełne radości jest życie emerytki.Piękne pasje na emeryturze odkrywaj. Żyj pełnią życia, każdy dzień spędzaj z uśmiechem. Niech zawsze dopisuje Ci zdrowie, bo to dziś najważniejsze. Rozpocznij ten nowy rozdział swojego życia z wielką radością i spełniaj swoje marzenia.

A my dziś nie mówimy Ci żegnaj …..
Mówimy do zobaczenia ….
Nasze wsie stoją dla Ciebie otworem i mamy nadzieję, że będziesz nas tam często odwiedzać, bo tam również czekają na Ciebie rolnicy z którymi przez te wszystkie lata współpracowałaś …..

Jeszcze raz z całego serca Ci za wszystko dziękujemy – Sołtysi Gminy Lubawka

Foto : nadesłane przez użytkownika

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj