niedziela, 26 marca, 2023
More
  Strona głównaAktualnościRusza akcja "Pieszy kontra pojazd"

  Rusza akcja “Pieszy kontra pojazd”

  -

  W dniach 10 i 11.12.2020 roku na drogach powiatu rusza akcja “Pieszy kontra pojazd”.W tym czasie nasi policjanci będą szczególnie zwracać uwagę na wszystkie zachowania pieszych niezgodne z przepisami o ruchu drogowym. Przyglądać się będą wnikliwiej zachowaniom kierujących względem pieszych.Policjanci apelują do pieszych o stosowanie elementów odblaskowych, które zwiększają bezpieczeństwo.

  Poprawa widoczności tej grupy uczestników ruchu drogowego pozwoli na bezpieczne wykonywanie manewrów przez kierujących pojazdami.

  Źródło: KPP w Kamiennej Górze

  Ostatnie artykuły

  [td_block_social_counter custom_title="Zostańmy w kontakcie" block_template_id="td_block_template_4" header_color="#ea2e2e" f_header_font_family="522" f_header_font_transform="uppercase" f_header_font_style="italic" f_header_font_size="eyJsYW5kc2NhcGUiOiIxNSIsInBvcnRyYWl0IjoiMTQifQ==" facebook="lubawka24" youtube="channel/UCoLhpxTmCP3sfQyrr4pwI4A" style="style10 td-social-boxed td-social-colored" tdc_css="eyJwaG9uZSI6eyJtYXJnaW4tYm90dG9tIjoiMzIiLCJkaXNwbGF5IjoiIn0sInBob25lX21heF93aWR0aCI6NzY3fQ=="]

  Ostatnie artykuły