czwartek, 30 marca, 2023
More
  Strona głównaAktualnościSzpitale wsparte przez WOŚP

  Szpitale wsparte przez WOŚP

  -

  Zarząd Fundacji postanowił, że Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy kupi łóżka dla nowo powstających oddziałów, których celem będzie walka z COVID-19. W ten sposób chcemy wesprzeć szpitale, które borykają się z problemami organizacyjnymi wynikającymi z obecnej sytuacji, a jednocześnie zapewnić ciągłość leczenia pacjentów z innymi problemami zdrowotnymi niż koronawirus.

  W ciągu kilku dni, w ubiegłym tygodniu kupiono pierwsze łóżka, które trafiły do szpitala w Warszawie. W sumie sprzęt ma trafić do osiemdziesięciu placówek w całej Polsce, w tym w naszym regionie.Na Dolnym Śląsku łóżka z logo WOŚP trafią między innymi do Bolesławca, Kamiennej Góry, Kłodzka, Lwówka Śląskiego, Legnicy oraz Zgorzelca.

  Źródło: WOŚP

  Ostatnie artykuły

  [td_block_social_counter custom_title="Zostańmy w kontakcie" block_template_id="td_block_template_4" header_color="#ea2e2e" f_header_font_family="522" f_header_font_transform="uppercase" f_header_font_style="italic" f_header_font_size="eyJsYW5kc2NhcGUiOiIxNSIsInBvcnRyYWl0IjoiMTQifQ==" facebook="lubawka24" youtube="channel/UCoLhpxTmCP3sfQyrr4pwI4A" style="style10 td-social-boxed td-social-colored" tdc_css="eyJwaG9uZSI6eyJtYXJnaW4tYm90dG9tIjoiMzIiLCJkaXNwbGF5IjoiIn0sInBob25lX21heF93aWR0aCI6NzY3fQ=="]

  Ostatnie artykuły