środa, 29 marca, 2023
More
  Strona głównaKronika policyjnaSzybka reakcja - 2 zatrzymanych

  Szybka reakcja – 2 zatrzymanych

  -

  Szybka reakcja oraz spostrzegawczość przyczyniła się do zatrzymania dwóch poszukiwanych mężczyzn. Dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze każdego dnia realizują szereg zadań bieżących, które niewątpliwie mają wpływ na realne rozpoznanie środowiska przestępczego. To właśnie dzięki temu, w ostatnich kilku dniach, dwaj dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze, zatrzymali dwóch poszukiwanych mężczyzn.

  W związku z panującą na terenie naszego kraju pandemią związaną z covid-19 policjanci w ostatnim czasie mają zdecydowanie dużo więcej pracy. Każdego dnia prowadzą szereg czynności służbowych związanych z samymi obostrzeniami, jak też wykonują bieżąca obowiązki, związane z zajmowanym stanowiskiem służbowym. W ostatnim czasie, w przeciągu kilku dni, dzielnicowy z KPP w Kamiennej Górze oraz dzielnicowy z PP w Marciszowie, dzięki świetnemu rozpoznaniu terenu zatrzymali dwóch mężczyzn poszukiwanych. Jeden z nich, 43 – letni mieszkaniec Kamiennej Góry, dodatkowo otrzymał mandat karny za brak maseczki w miejscu publicznym. Drugi, 34 – letni mieszkaniec Pastewnika, został zatrzymany w swoim domu. Mężczyzna był w stanie mocnego upojenia alkoholowego, mając w wydychanym powietrzu 4 promile alkoholu.

  Źródło: asp. Paulina Basta KPP Kamienna Góra

  Ostatnie artykuły

  [td_block_social_counter custom_title="Zostańmy w kontakcie" block_template_id="td_block_template_4" header_color="#ea2e2e" f_header_font_family="522" f_header_font_transform="uppercase" f_header_font_style="italic" f_header_font_size="eyJsYW5kc2NhcGUiOiIxNSIsInBvcnRyYWl0IjoiMTQifQ==" facebook="lubawka24" youtube="channel/UCoLhpxTmCP3sfQyrr4pwI4A" style="style10 td-social-boxed td-social-colored" tdc_css="eyJwaG9uZSI6eyJtYXJnaW4tYm90dG9tIjoiMzIiLCJkaXNwbGF5IjoiIn0sInBob25lX21heF93aWR0aCI6NzY3fQ=="]

  Ostatnie artykuły