Trafione 13 w piątek …. 3 kg marihuany.

0
100

W wyniku intensywnie prowadzonych działań operacyjnych związanych ze zwalczaniem przestępczości narkotykowej, w piątek 13 stycznia, funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego z Kamiennej Góry zatrzymali 39-latka, który posiadał znaczne ilości narkotyków. Ponad 3 kilogramy marihuany zostało zabezpieczone przez mundurowych. Mężczyzna decyzją sądu trafił do aresztu na trzy miesiące. Za to przestępstwo grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze, realizując zadania związane ze zwalczaniem przestępczości narkotykowej, w wyniku prowadzonych czynności operacyjnych uzyskali informację o znacznych ilościach narkotyków, które mogą znajdować się w jednej z miejscowości na terenie powiatu kamiennogórskiego.

W piątek, 13 stycznia 2023 roku, podczas przeprowadzonego przeszukania szybko wyszło na jaw, że policyjny nos ich nie zawiódł. Mundurowi znaleźli, a następnie zabezpieczyli ponad 3 kilogramy suszu roślinnego konopi innych niż włókniste, czyli marihuany.

Do tego przestępstwa zatrzymano 39-latka z powiatu kamiennogórskiego. Sąd Rejonowy w Kamiennej Górze zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci 3-miesięcznego aresztu. Sprawa ma charakter rozwojowy.

Posiadanie znacznych ilości środków zabronionych zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Kamienna Góra st. sierż. Katarzyna Trzepak-Balicka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj