czwartek, 30 marca, 2023
More
  Strona głównaKronika policyjnaTrzech "muszkieterów" zatrzymano w Kamiennej Górze

  Trzech “muszkieterów” zatrzymano w Kamiennej Górze

  -

  W nocy z 02/03 listopada br. kamiennogórscy policjanci, podczas wzmożonych działań wymierzonych w przestępczość przeciwko mieniu, zatrzymali na terenie Kamiennej Góry trzech jej mieszkańców, którzy posiadali przy sobie narkotyki. Mężczyźni ci usłyszeli już zarzuty w tej sprawie. W sumie policjanci zabezpieczyli 42 porcje handlowe narkotyków. Na chwilę obecną grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

  Detektywi z Wydziału Kryminalnego kamiennogórskiej policji niemalże regularnie, prowadzą czynności wymierzone w przestępczość narkotykową na terenie podległym Komendzie Policji w Kamiennej Górze. W nocy z 02/03 grudnia br. podczas wzmożonych działań realizowanych przez funkcjonariuszy z tutejszej jednostki, a uderzających w przestępczość przeciwko mieniu, dzięki szybkiemu i profesjonalnemu działaniu, realizując informacje operacyjne, policjanci niemalże w przeciągu kilkudziesięciu minut zatrzymali na terenie miasta trzech mężczyzn w wieku od 23 do 33 lat, którzy posiadali przy sobie narkotyki. W dniu wczorajszym usłyszeli oni już zarzuty w związku z posiadaniem środków odurzających i substancji psychotropowych w postaci zarówno marihuany jak też amfetaminy i metamfetaminy. W sumie funkcjonariusze zabezpieczyli 42 porcje handlowe narkotyków. Mężczyźni ci przyznali się do postawionych im zarzutów. Na chwilę obecną grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

  Żródło: asp. Paulina Basta KPP Kamienna Góra

  Ostatnie artykuły

  [td_block_social_counter custom_title="Zostańmy w kontakcie" block_template_id="td_block_template_4" header_color="#ea2e2e" f_header_font_family="522" f_header_font_transform="uppercase" f_header_font_style="italic" f_header_font_size="eyJsYW5kc2NhcGUiOiIxNSIsInBvcnRyYWl0IjoiMTQifQ==" facebook="lubawka24" youtube="channel/UCoLhpxTmCP3sfQyrr4pwI4A" style="style10 td-social-boxed td-social-colored" tdc_css="eyJwaG9uZSI6eyJtYXJnaW4tYm90dG9tIjoiMzIiLCJkaXNwbGF5IjoiIn0sInBob25lX21heF93aWR0aCI6NzY3fQ=="]

  Ostatnie artykuły