Turniej siatkówki o puchar Starosty Kamiennogórskiego

0
96

W sobotę 16 października br. odbył się, zorganizowany przez LKS Pagaz Cystersi Krzeszów I Branżowy Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Starosty Kamiennogórskiego.

W fazie eliminacyjnej turnieju zostały rozegrane mecze w dwóch grupach. Na sali ZSZiO drużyna reprezentująca gminę Marciszów pokonała drużyny reprezentujące Nadleśnictwo Kamienna Góra i Joyson Safety Systems z Krzeszowa.

Drużyna z Krzeszowa wygrała mecz z Nadleśnictwem i zajęła drugie miejsce w grupie. W meczach na sali SP 2 drużyna Komendy Powiatowej Policji pokonała drużyny Państwowej Straży Pożarnej i gminy Lubawka. 

Strażacy pokonali drużynę z Lubawki i zajęli drugie miejsce w grupie. W meczach półfinałowych na sali ZSZiO drużyna z Marciszowa wygrała z drużyną straży 2:0, a drużyna Joysona wygrała z drużyną policji 2:1. W meczu o trzecie miejsce policjanci wygrali ze strażakami 2:0, zdobywając trzecie miejsce w turnieju. Mecz o pierwsze miejsce wygrali i zdobyli Puchar Starosty siatkarze z Marciszowa, pokonując siatkarzy Joysona, którzy zajęli drugie miejsce w turnieju. Piąte miejsce według ilości zdobytych tzw. małych punktów zajęła drużyna z Lubawki a szóste siatkarze z Nadleśnictwa.

Źródło: Starostwo Powiatowe Kamienna Góra

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj