środa, 1 lutego, 2023
More
  Strona głównaAktualności powiatoweXLIII Sesja Rady Miasta Kamienna Góra

  XLIII Sesja Rady Miasta Kamienna Góra

  -

  Porządek obrad:

  1. Otwarcie sesji.
  2. Wnioski dotyczące zmian w porządku obrad.
  3. Przyjęcie protokołów z XXXIX i XL Sesji Rady Miasta Kamienna Góra.
  4. Informacja Burmistrza Miasta Kamienna Góra o pracy między sesjami.
  5. Informacja Przewodniczącej Rady Miasta Kamienna Góra o pracy rady między sesjami.
  6. Podjęcie uchwały w sprawie określenia średnich cen jednostek paliwa w Gminie Miejskiej Kamienna Góra na rok szkolny 2021/ 2022.
  7. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zbycie nieruchomości (dz. Nr 131/13 obr.7).
  8. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na nabycie nieruchomości (dz. Nr 104/2, obr.3).
  9. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na rozwiązanie umowy o oddanie w wieczyste użytkowanie nieruchomości gruntowej (dz. Nr 710 obr.6).
  10. Podjęcie uchwały w sprawie przystąpienia do opracowania miejskiego planu zagospodarowania przestrzennego w rejonie ulicy J. Słowackiego i Nowej w Kamiennej Górze.
  11. Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w rejonie ulicy Licealnej w Kamiennej Górze.
  12. Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w rejonie ulic Wojska Polskiego i Słonecznej w Kamiennej Górze.
  13. Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w rejonie ulicy M. Skłodowskiej- Curie w Kamiennej Górze.
  14. Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia pomocy finansowej Gminie Chełmiec na zadania z zakresu pomocy społecznej z przeznaczeniem na pomoc poszkodowanym mieszkańcom w miejscowości Librantowa.
  15. Podjęcie uchwały w sprawie ogłoszenia tekstu jednolitego uchwały w sprawie statutu Żłobka Miejskiego w Kamiennej Górze.
  16. Podjęcie uchwały w sprawie ogłoszenia tekstu jednolitego uchwały w sprawie budżetu obywatelskiego Miasta Kamienna Góra.
  17. Podjęcie uchwały w sprawie ogłoszenia tekstu jednolitego uchwały w sprawie terminu, częstotliwości i trybu uiszczania opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi.
  18. Podjęcie uchwały w sprawie ogłoszenia tekstu jednolitego uchwały w sprawie ustalenia regulaminu wynagradzania nauczycieli zatrudnionych w szkołach i przedszkolach, dla których organem prowadzącym jest Gmina Miejska Kamienna Góra.
  19. Podjęcie uchwały w sprawie rozpatrzenia skargi na Dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 1 w Kamiennej Górze.
   20 Interpelacje i zapytania.
  20. Wnioski.
  21. Sprawy różne.
  22. Zamknięcie sesji.

  Źródło: UM Kamienna Góra

  Ostatnie artykuły

  Zostańmy w kontakcie

  1,894FaniLubię
  12SubskrybującySubskrybuj

  Ostatnie artykuły