XXIV Dolnośląskich Igrzysk LZS

0
95

W sobotę (04.03.2023 r.) został rozegrany w ramach XXIV Dolnośląskich Igrzysk LZS finał strefy jeleniogórskiej piłki halowej chłopców do lat 13. Na turnieju w Lwówku Śląskim zagrało sześć drużyn, które reprezentowały powiaty : kamiennogórski (SP Krzeszów i MKS Orzeł Lubawka),lwówecki (Gryf Gryfów Śląski i Czarni Lwówek Śląski) oraz karkonoski ( Lotnik Jeżów Sudecki i UKS Janowice Wielkie). Turniej rozegrano systemem ”każdy z każdym”.

Po rozegraniu 15 meczy mistrzem strefy została drużyna SP Krzeszów z kompletem zwycięstw, bez żadnej straconej bramki. W drużynie z Krzeszowa zagrali reprezentujący powiat kamiennogórski : Grzegorz Baran, Damian Jańczyk, Bartosz Łojko, Eryk Łojko, Tobiasz Majewski i Franciszek Zając. Bartosz Łojko został wybrany przez trenerów i organizatorów najlepszym zawodnikiem turnieju.

Młodzi piłkarze drużyny z Krzeszowa awansowali jako mistrzowie strefy do finału wojewódzkiego, który odbędzie się już 11 marca br. w Górze. Miejsca na podium uzupełnili młodzi piłkarze z Gryfa i Lotnika.

Źródło / Foto : Zbigniew Bednarek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj