czwartek, 2 lutego, 2023
More
  Strona głównaKronika policyjnaZatrzymana ciężarna pod wpływem środków odurzających

  Zatrzymana ciężarna pod wpływem środków odurzających

  -

  5 czerwca 2022 roku kamiennogórscy policjanci zatrzymali do kontroli pojazd, którym kierowała 24-latka w zaawansowanej ciąży. Jak się okazało, kobieta znajdowała się pod wpływem środków odurzających…

  Późnym wieczorem 05 czerwca 2022 roku policjanci Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego postanowili skontrolować pojazd marki Audi, co do którego mieli podejrzenia, że kierujący jest pod wpływem środków odurzających.
  Po zatrzymaniu samochodu, okazało się, że za kierownicą siedzi 24-latka w zaawansowanej ciąży. Policjanci zauważyli, że kobieta jest bardzo nerwowa, nie chciała nawiązać kontaktu wzrokowego. Brak reakcji źrenic kobiety na światło, jeszcze bardziej upewnił funkcjonariuszy, co do swoich podejrzeń. Wykonali tester narkotykowy, który wykazał w ślinie obecność amfetaminy lub metamfetaminy.  
  Mieszkanka Kamiennej Góry twierdziła, że ktoś tego środka musiał jej dosypać… Pomimo tego co powiedziała, odmówiła pomocy medycznej, twierdząc że czuje się dobrze.
  Policjanci zatrzymali kobietę, która następnie została przewieziona do szpitala w celu pobrania krwi i badania lekarskiego.
  Za przestępstwo, którego się dopuściła grozi do 2 lat pozbawienia wolności.

  KPP Kamienna Góra sierż. Katarzyna Trzepak-Balicka

  Ostatnie artykuły

  Zostańmy w kontakcie

  1,894FaniLubię
  12SubskrybującySubskrybuj

  Ostatnie artykuły