Zatrzymany za posiadanie znacznej ilości narkotyków

0
118

Intensywna praca operacyjna kamiennogórskich kryminalnych doprowadziła do zatrzymania mężczyzny, który posiadał w swoim mieszkaniu narkotyki. Nie był to koniec jego przewinień, policjanci oprócz środków zabronionych ujawnili w pomieszczeniach również pocisk broni palnej, a sam 29-latek był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego kilka dni temu uzyskali informację o narkotykach znajdujących się w mieszkaniu na terenie Kamiennej Góry. W toku dalszych czynności, policjanci rzeczywiście we wskazanych pomieszczeniach ujawnili substancję sypką koloru białego oraz susz koloru brunatno-zielonego. Testowanie znalezionych środków potwierdziły przypuszczenia kryminalnych. Było to ponad 40 porcji handlowych metamfetaminy i prawie 75 porcji handlowych marihuany. Dodatkowo, podczas przeszukania funkcjonariusze zauważyli pocisk broni palnej kaliber 9 mm.
Do tych przestępstw zatrzymano 29-letniego mieszkańca Kamiennej Góry. Jak się okazało, mężczyzna był również poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności.
Zebrane dowody pozwoliły na przedstawienie mu 8 zarzutów. Sąd Rejonowy w Kamiennej Górze przychylił się do wniosku Prokuratury i zastosował wobec mężczyzny 3-miesięczny areszt.

Źródło:KPP Kamienna Góra sierż. Katarzyna Trzepak-Balicka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj