Złoto dla I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Kamiennej Górze – podinsp. Mariusza Rusieckiego.

0
46

Policjanci kamiennogórskiej jednostki wybrali się na XI Zimowy Festyn Policyjny, który odbył się w minioną sobotę w Czarnej Górze. Tam uczestniczyli w zawodach narciarskich w slalomie gigancie. Złoto powędrowało do I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Kamiennej Górze – podinsp. Mariusza Rusieckiego. O podium otarł się Kierownik Ruchu Drogowego – asp. szt. Tomasz Kurasz, który zawody zakończył na 4 miejscu. To nie wszystko, bo dwóch kolejnych funkcjonariuszy z Wydziału Kryminalnego oraz Wydziału Prewencji kamiennogórskiej jednostki zajęło miejsca w pierwszej 10-tce tej rywalizacji. Gratulacje!

Każdy mundurowy zobowiązany jest do tego aby dbać o swoją sprawność fizyczną. Zainteresowania policjantów są różne, niektórzy uwielbiają zimową aurę i to właśnie sporty zimowe są ich pasją. Z ostatnich dni tej zimowej aury skorzystali policjanci z Kamiennej Góry.

25 marca 2023 roku czterech policjantów Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze wybrało się na  XI Zimowy Festyn Policyjny w Czarnej Górze organizowany przez Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów w Kłodzku i Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów we Wrocławiu. Uczestniczyli w zawodach narciarskich w slalomie gigancie.

Sukcesem może pochwalić się I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Kamiennej Górze – podinsp. Mariusz Rusiecki, który wygrał te zawody narciarskie. O podium otarł się natomiast Kierownik Referatu Ruchu Drogowego – asp. szt. Tomasz Kurasz, który zakończył swoje zjazdy na 4 miejscu. Dwóch kolejnych funkcjonariuszy kamiennogórskiej jednostki z Wydziału Kryminalnego oraz Wydziału Prewencji zajęło miejsca w pierwszej dziesiątce w tej rywalizacji.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom!

Źródło:  Komenda Powiatowa Policji w Kamiennej Górze st. sierż. Katarzyna Trzepak-Balicka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj