środa, 8 lutego, 2023
More
  Strona głównaKronika policyjna„Biathlon dla każdego”

  „Biathlon dla każdego”

  -

  Sprawność fizyczna w służbie policji to jeden z podstawowych elementów, który pozwala właściwie wykonywać czynności służbowe. Na pewno przekonany jest o tym młody funkcjonariusz kamiennogórskiej policji uprawiający biathlon. 25 września 2022 roku w Piechowicach odbywały się ostatnie zawody z cyklu „Biathlon dla każdego”, na których zajął miejsce tuż za podium. Gratulujemy!

  Policjanci każdego dnia narażają swoje życie i zdrowie wypełniając słowa roty ślubowania. Na właściwe wykonywanie czynności służbowych ma wpływ wiele czynników. Jednym z nich jest sprawność fizyczna, o czym wie na pewno post. Dawid Jażdżewski. Młody funkcjonariusz kamiennogórskiej policji niedawno wstąpił w szeregi formacji i podczas oczekiwania na kurs podstawowy, nie rezygnuje z uprawiania sportu, który uwielbia.
  Biathlon to dyscyplina, która wymaga dokładności, precyzyjności i wytrzymałości, a to są cechy, które na pewno przydadzą się w dalszej karierze kamiennogórskiemu funkcjonariuszowi.

  „Biathlon dla każdego” to cykl amatorskich zawodów, które mają na celu upowszechnianie biathlonu wśród dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Rywalizacja odbywała się w biegu na krótkim dystansie z dwoma strzelaniami z broni laserowej. 25 września 2022 roku w Piechowicach rozgrywał się ostatni pojedynek. Posterunkowy Dawid Jażdżewski startował w tych zawodach, zajmując wysokie 4 miejsce w kategorii m-Open.

  Źródło: KPP Kamienna Góra st. sierż. Katarzyna Trzepak-Balicka / Foto: fcb “Biathlon dla każdego”

  Ostatnie artykuły

  Zostańmy w kontakcie

  1,894FaniLubię
  12SubskrybującySubskrybuj

  Ostatnie artykuły