środa, 30 listopada, 2022
More
    Strona głównaPozostałeIndywidualne zawody lekkoatletyczne w Licealiadzie Powiatowej

    Indywidualne zawody lekkoatletyczne w Licealiadzie Powiatowej

    -

    W piątek, 23 września br. na stadionie przy ulicy Słowackiego w Kamiennej Górze odbyły się indywidualne zawody lekkoatletyczne w Licealiadzie Powiatowej, w kategorii dziewcząt i chłopców. Do zawodów przystąpiły 2 szkoły:

    – Liceum Ogólnokształcące Kamienna Góra
    – Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących Kamienna Góra

    Wyniki dziewczęta:

    100 m
    1. Żelazko Anna ZSZiO Kam. Góra 14,95
    2. Późniak Wanesa ZSZiO Kam. Góra 15,83
    3. Makowska Iwona LO Kam. Góra 17,31

    200 m
    1. Mrówka Kinga ZSZiO Kam. Góra 34,92
    2. Ułanek Joanna LO Kam. Góra 36,56

    400 m
    1. Szostak Anna ZSZiO Kam. Góra 1:21,81

    1500 m
    1. Filip Nikola ZSZiO Kam. Góra 6:06,81

    Skok w dal:
    1. Motyka Martyna LO Kam. Góra 4,15
    2. Potrawka Wiktoria LO Kam. Góra 3,21
    3. Paździor Anna LO Kam. Góra 2,61

    Rzuy oszczepem:
    1. Mika Estera ZSZiO Kam. Góra 19,27 m

    Pchnięcie kulą:
    1. Pawełek Anna LO Kam. Góra 7,50
    2. Zdanowicz Klaudia ZSZiO Kamienna Góra 7,45

    Sztafeta 4×100 m
    1. LO Kam. Góra 1:02,02
    2. ZSZiO Kam. Góra 1:04,06

    Punktacja drużynowa:
    1. ZSZiO Kamienna Góra 73 pkt.
    2. LO Kamienna Góra 60 pkt

    Wyniki chłopcy:

    100 m
    1. Białas Adrian LO 12,28
    2. Jankowski Konrad LO 12,66
    3. Mokrzycki Piotr ZSZiO 12,90
    4. Michalik Jakub ZSZiO 13,16
    5. Gwoździewicz Marcel ZSZiO 14,44

    200 m
    1. Burhard Kamil ZSZiO 26,34
    2. Buława Marcin LO 26,40
    3. Cincio Oliwier LO 26,93
    4. Dworzyński Dominik ZSZiO 27,02
    5. Michalik Marcel ZSZiO 29,06

    400 m
    1. Tokarski Marcin ZSZiO 59,56
    2. Tobiasz Wojtek LO 1:01,94
    3. Regewicz Michał LO 1:04,00
    4. Sakalski Kamil ZSZiO 1:04,21
    5. Polak Maciej LO 1:05,48

    800 m
    1. Ferenc Paweł ZSZiO 2:22,64
    2. Grygiel Gabriel ZSZiO 2:35,27
    3. Gierasimowicz Gracjan ZSZiO 2:42,56

    1500 m
    1. Morański Tomasz ZSZiO 5:21,37
    2. Bołoz Jacek ZSZiO 5:25,90
    3. Bocheński Mateusz ZSZiO 5:59,09

    3000 m
    1. Lickiewicz Gracjan ZSZiO 11:12,49
    2. Sazanowicz Oliwier ZSZiO 11:19,07
    3. Rola Fabian ZSZiO 12:21,25
    4. Czyż Jan ZSZiO 12:26,58
    5. Cygal Kacper ZSZiO 13:30,21
    6. Rzeszutek Jakub ZSZiO 16,76,13

    Rzut dyskiem:
    1. Żuk Michał ZSZiO 22,73
    2. Krocz Kacper ZSZiO 21,66
    3. Michalik Szymon ZSZiO 18,60

    Rzut oszczepem:
    1. Szkaradek Fabian LO 29,20

    Pchnięcie kulą:
    1. Jesionka Karol ZSZiO 8,75

    Skok w dal:
    1. Pawlik Michał LO 5,22
    2. Adamczyk Bartosz LO 5,01
    3. Grzyb Tymoteusz ZSZiO 4,72
    4. Czepielewicz Kacper ZSZiO 4,43
    5. Ostrowski Oskar LO 4,40
    6. Leśniak Kamil LO 3,78

    Sztafeta szwedzka:
    1. LO Kam. Góra 2:27,54

    Sztafeta 4×100 m
    1. LO Kam. Góra 50,26
    2. ZSZiO Kam. Góra 51,6

    Punktacja drużynowa:
    1. ZSZiO Kamienna Góra 178 pkt
    2. LO Kamienna Góra 99 pkt

    Źródło: MOS Kamienna Góra

    Ostatnie artykuły

    Zostańmy w kontakcie

    1,894FaniLubię
    12SubskrybującySubskrybuj

    Ostatnie artykuły