czwartek, 30 marca, 2023
More
  Strona głównaAktualnościBetlejemskie Światło Pokoju w Starostwie Powiatowym

  Betlejemskie Światło Pokoju w Starostwie Powiatowym

  -

  17 grudnia Starostwo Powiatowe odwiedzili harcerze, przekazując na ręce Starosty Jarosława Gęborysa i Wicestarosty Małgorzaty Krzyszkowskiej Betlejemskie Światło Pokoju.
  Płomień tej świecy jest niesiony przez skautów i harcerzy, by w wielkiej sztafecie przez kraje i kontynenty obiec cały świat. To wszystko po to, by trafić na wigilijne stoły wszystkich, którzy pragną mieć w ten wieczór ogień z Betlejem. W tym roku światło niesie ze sobą hasło “Światło Służby”, by w tym smutnym dla nas roku, nieść iskierkę nadziei, nieść ideę służby innym.

  Źródło: Starostwo Powiatowe Kamienna Góra

  Ostatnie artykuły

  [td_block_social_counter custom_title="Zostańmy w kontakcie" block_template_id="td_block_template_4" header_color="#ea2e2e" f_header_font_family="522" f_header_font_transform="uppercase" f_header_font_style="italic" f_header_font_size="eyJsYW5kc2NhcGUiOiIxNSIsInBvcnRyYWl0IjoiMTQifQ==" facebook="lubawka24" youtube="channel/UCoLhpxTmCP3sfQyrr4pwI4A" style="style10 td-social-boxed td-social-colored" tdc_css="eyJwaG9uZSI6eyJtYXJnaW4tYm90dG9tIjoiMzIiLCJkaXNwbGF5IjoiIn0sInBob25lX21heF93aWR0aCI6NzY3fQ=="]

  Ostatnie artykuły