Finał Powiatowy w pływaniu drużynowym w Igrzyskach Dzieci, Igrzyskach Młodzieży Szkolnej, oraz Szkół Ponadpodstawowych.

0
42

Dnia 25 lutego 2022 roku na krytej pływalni  w Kamiennej Górze obył się Finał Powiatowy w pływaniu drużynowym w Igrzyskach Dzieci, Igrzyskach Młodzieży Szkolnej, oraz Szkół Ponadpodstawowych.     

   

Igrzyska dzieci.

Dziewczęta

Styl dowolny 50 m.

  1. Gonera Milena SP 2 Kam. Góra                     35,59
  2. Balcerek Maja             SP 2 Kam. Góra          40,78 PK
  3. Tobiasz Hanna SP 2 Kam. Góra                     42,06 PK

Styl motylkowy 25 m.

  1. Bocheńska Lesiuk Hanna SP 2 Kam. Góra     18,65
  2. Chmielewska Inez SP 2 Kam. Góra                18,71
  3. Węglińska Julia SP 2 Kam. Góra                    22,41 PK

Styl grzbietowy

  1. Obrzud Laura SP 2 Kam. Góra                       43,10
  2. Dobek Kornelia SP 2 Kam. Góra                    46,56
  3. Bandyk Laura SP 2 Kam. Góra                       46,84 PK

Styl Motylkowy

  1. Biel Anastazja SP 2 Kam. Góra                     45,85
  2. Bugaj Kaja SP 2 Kam. Góra                          51,43 PK
  3. Górecka Maja SP 2 Kam. Góra                     55,87 PK

Sztafeta:

  1. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra 1:43,12
  2. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra II 1:56,83 PK

Klasyfikacja drużynowa:

  1. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra 98 pkt.

Chłopcy:

Styl dowolny:

  1. Stawarz Michał SP 2 Kam. Góra                     31,18
  2. Bręśkiewicz Adrian SP 2 Kam. Góra               36,09
  3. Pasiut Daniel SP Krzeszów                             41,90
  4. Piech Antoni SP 1 Kam. Góra                        42,10
  5. Rejman Maciej SP 1 Kam. Góra                     42,34
  6. Wiśniewski Hubert SP 1 Kam. Góra               42,90
  7. Kachniarz Piotr SP Krzeszów                          49,34
  8. Mika Dawid SP Krzeszów                               1:05,47
  9. Jede Dominik SP 2 Kam. Góra                       41,44 PK
  10. Kobyłko Dawid SP 2 Kam. Góra                     42,44 PK

Styl motylkowy

  1. Potoniec Wojciech SP 2 Kam. Góra               16,09
  2. Karwala Jakub SP 1 Kam. Góra                      18,64
  3. Czaja Nikodem SP 2 Kam. Góra                     20,06
  4. Majewski Tobiasz SP Krzeszów                       21,06
  5. Rzeszutek Samir SP Krzeszów                        21,50
  6. Oleksy Igor SP 2 Kam. Góra                          21,76PK

Styl grzbietowy

  1. Osmolak Ignacy SP 1 Kam. Góra                     40,51
  2. Roszkowiak Oliwier SP 2 Kam. Góra                41,76
  3. Paździor Marcel SP Krzeszów                          1:02,65
  4. Knap Dominik SP 2 Kam. Góra                        51,15 PK
  5. Wiśniewski Adam SP 1 Kam. Góra                   52,58 PK

Styl klasyczny

  1. Węgliński Filip SP 2 Kam. Góra                        48,95
  2. Adamczyk Szymon SP 1 Kam. Góra                1:11,37
  3. Łojkowski Nikodem SP 1 Kamienna Góra       52,00 PK
  4. Kufel Adrian SP 2 Kam. Góra                          52,54 PK
  5. Prus Antoni SP 2 Kam. Góra                           54,03 PK

Sztafeta:

  1. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra 1:39,18
  2. Szkoła Podstawowa nr 1 Kamienna Góra 1:45,25
  3. Szkoła Podstawowa w Krzeszowie 2:11,65
  4. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra II 1:53,83 PK

Klasyfikacja drużynowa:

  1. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra 129 pkt
  2. Szkoła Podstawowa nr 1 Kamienna Góra 113 pkt
  3. Szkoła Podstawowa w Krzeszowie 91 pkt

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ:         

Dziewczęta;

Styl Dowolny 100 m.

  1. Maziakowska Maja SP 2 Kam. Góra 1:34:70

Styl grzbietowy 100 m.

  1. Chronowska Julia SP 2 Kam. Góra 1:46:07
  2. Chronowska Wiktoria SP 2 Kam. Góra 1:47:80

Styl klasyczny 100 m.

  1. Górecka Oliwia SP 2 Kam. Góra 1:36,56
  2. Gotowt Zofia SP 2 Kam. Góra 1:45,60

Styl motylkowy 50 m.

  1. Jede Wiktoria SP 2 Kam. Góra 38:06

SZTAFETA PŁYWACKA:

  1. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra 3:47,50

PUNKTACJA DRUŻYNOWA

  1. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra 132 pkt.

Chłopcy:

Styl dowolny 100 m.

  1. Drzewiecki Mikołąj SP 1 Kam. Góra                     1:15,28
  2. Jusiewicz Sebastian SP 1 Kam. Góra                     1:22,40
  3. Gil Dominik SP 2 Kam. Góra                                 1:24,17
  4. Grygiel Gabriel SP 2 Kam. Góra                           1:32,22 PK

Styl grzbietowy 100 m.

  1. Matujzo Marcel  SP 2 Kam. Góra                       1:15,20
  2. Szopniewski Igor SP 1 Kam. Góra                      1:57,95
  3. Auksztulewicz Kacper SP 1 Kam. Góra               2:12,72

Styl klasyczny 100 m.

  1. Plasło Jakub SP 2 Kam. Góra                         1:36,62
  2. Czyż Jan SP 1 Kam. Góra                               1:37:70
  3. Wolak Marcin SP 2 Kam. Góra                      1:41,72
  4. Tadeusz Kamil SP 1 Kam. Góra                     1:42,39

Styl motylkowy 50 m.

  1. Kąkol Łukasz SP 2 Kam. Góra  38:76
  2. Golasiński – Dragan Maksymilian    SP 2 Kam. Góra  39,38

SZTAFETA PŁYWACKA:

  1. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra 3:23,59
  2. Szkoła Podstawowa nr 1 Kamienna Góra 4:04,72

PUNKTACJA DRUŻYNOWA

  1. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra 128 pkt.
  2. Szkoła Podstawowa nr 1 Kamienna Góra 119

SZKOŁY PONADPODSTAWOWE:

Dziewczęta

Pływanie indywidualne

Styl Dowolny 100 m 

  1. Michele Skrzypiec ZSZ i O Kam. Góra 1:18,20           
  2. Dobek Aleksandra LO Kam. Góra 1:18,96
  3. Majerska Marcelina ZSZ i O Kam. Góra 1:32,08
  4. Zdanowicz Klaudia ZSZ i O Kam. Góra 1:35,03
  5. Karska Oliwia LO Kam. Góra 1:37,28
  6. Książek Alicja LO Kam. Góra 1:27,38 PK

Styl grzbietowy 100 m.

  1. Nowakowska Natalia LO Kam. Góra 1:28,60
  2. Anna Żelazko ZSZ i O Kam. Góra 1:30,09

Styl klasyczny 100 m.

  1. Murawska Hanna LO Kam. Góra 1:53,13
  2. Adamczak Oliwia LO Kam. Góra 1:53,07
  3. Chojnacka Oliwia ZSZ i O Kam. Góra 2:11,20

Styl motylkowy 50 M.

  1. Idek Maja LO Kam. Góra 35,16

PUNKTACJA DRUŻYNOWA

  1. Liceum Ogólnokształcące Kamienna Góra 127 pkt.
  2. Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących Kamienna Góra 103 pkt.

Chłopcy:

Sztafeta 6 x 50 m.

  1. Liceum Ogólnokształcące Kamienna Góra 3:42,96
  2. Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących Kamienna Góra 3:46,07

Chłopcy:

Pływanie indywidualne

Styl Dowolny 100 m

  1. Stawarz Maciej LO Kam. Góra  1:08,44           
  2. Krocz Kacper ZSZ i O Kam. Góra 1:33,20
  3. Mitczak Bartosz ZSZ i O Kam. Góra 1:50,60
  4. Zdanowicz Klaudia ZSZ i O Kam. Góra 1:35,03
  5. Plata Fabian ZSZ i O Kam. Góra 1:32,50  PK

Gruszecki Mateusz  LO Kam. Góra   1:35,46  PK

Styl grzbietowy 100 m.

  1. Szkaradek Fabian LO Kam. Góra  1:58,30 PK

Styl klasyczny 100 m.

  1. Maziakowski Maciej LO Kam. Góra 1:25:00
  2. Cincio Oliwier LO Kam. Góra 1:25,00
  3. Ostrowski Oskar LO Kam. Góra 1:34,97
  4. Grzyb Tymoteusz ZSZ i O Kam. Góra 1:38,30
  5. Gruszecki Dawid ZSZ i O Kam. Góra 1:46,10
  6. Zdanowicz Bartosz ZSZ i O Kam Góra 1:46,30

Styl motylkowy 50 M.

  1. Osmolak Antoni LO Kam. Góra 30,84
  2. Kwiatkowski Filip LO Kam. Góra 35,64
  3. Nowak Eryk ZSZ i O Kam. Góra 41,96
  4. Ochmański Dawid ZSZ i O Kam. Góra 39,43 PK

PUNKTACJA DRUŻYNOWA

  1. Liceum Ogólnokształcące Kamienna Góra 129 pkt.
  2. Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących Kamienna Góra 95 pkt.

Chłopcy:

Sztafeta 6 x 50 m.

  1. Liceum Ogólnokształcące Kamienna Góra 3:15,00
  2. Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących Kamienna Góra 4:01,90

Dwie najlepsze szkoły w punktacji drużynowej dziewcząt jak i chłopców awansowały do Finału Strefy Jeleniogórskiej, Zawody te odbędą się w Kamiennej Górze.

Źródło: MOS Kamienna Góra

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj