Finał strefy jeleniogórskiej w pływaniu drużynowym

0
47

Dziś

21 marca 2022 roku na krytej pływalni  w Kamiennej Górze odbył się finał strefy jeleniogórskiej w pływaniu drużynowym w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej:

Dziewczęta

Sztafety 6×50 m.

  1. SP 11 Jel. Góra                                                                     3:27,13
  2. SP 2 Kam. Góra                                                                    3:50,00

Pływanie indywidualne

Styl klasyczny 100 m.

  1. Górecka Oliwia                      SP 2 Kam. Góra                     1:37,27
  2. Kozłowska Malwina              SP 11 Jel. Góra                      1:42,02
  3. Ostrowska Wiktoria               SP 2 Kam. Góra                     1:55,10
  4. Tomasik Klaudia                    SP 2 Kam. Góra                     2:21,70 PK
  5. Drewniak <ałgorzata             SP 11 Jel. Góra                      1:43,08 PK

Styl motylkowy 50 m.

  1. Jede Wiktoria                         SP 2 Kam. Góra                     37,81
  2. Piekarska Maja                       SP 11 Jel. Góra                      38,81
  3. Dziedzińska Amelia               SP 11 Jel. Góra                      39,41

Styl grzbietowy 100 m.

  1. Hibner Kamila                       SP 11 Jel. Góra                      1:24,35
  2. Chronowska Julia                  SP 2 Kam. Góra                     1:40,35
  3. Kępińska Lulia                       SP 11 Jel. Góra                      1:31,96 PK

Styl dowolny 100 m.

  1. Greus Martyna                       SP 11 Jel. Góra                      1:15,55
  2. Pietrzykowska Maja              SP 11 Jel. Góra                      1:16,80
  3. Maziakowska Maja                SP 2 Kam. Góra                     1:27,18
  4. Blicharz Kinga                       SP 2 Kam. Góra                     1:27,66

PUNKTACJA DRUŻYNOWA

  1. Szkoła Podstawowa nr 11 Jelenia Góra                           127 pkt
  2. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra                                   120     

Chłopcy:

Sztafety 6 x 50  m.

1.SP 11 Jel. Góra                                                                  3:27,13

2. SP 2 Kamienna Góra                                                        3:50,00

Pływanie indywidualne

Styl klasyczny 100 m.

1. Biełajew Tymon                 SP 11 Jel. Góra                      1:30,44

2. `Plasło Jakub                      SP 2 Kam. Góra                     1:37,56

3. Wolak Marcin                     SP 2 Kam. Góra                     1:44,20

Styl grzbietowy 100m.

1. Pater Wiktor                       SP 2 Kam. Góra                     1:12,80

2. Laszkiewicz Piotr               SP 11 Jel. Góra                      1:18,60

3. Pater Wiktor                       SP 11 Jel. Góra                      1:21.90

Styl dowolny 100m.

1. Łątka Adam                       SP 11 Jel. Góra                      1:07,60

2. Grygiel Gabriel                  Sp 2 Kam. Góra                     1:31,88

3. Zaworski Alan                   SP 11 Jel. Góra                      1:15,14 PK

Styl motylkowy 50 m.

1. Antoniewski Kacper                                  SP 11 Jel Góra                       36,58

2. Linkiewicz Igor                                          SP 11 Jel. Góra                      37,89

3. Golasiński – Dragan Maksymilian             SP 2 Kam. Góra                     38,78

4. Kąkol Łukasz                                             SP 2 Kam. Góra                     40,24

PUNKTACJA DRUŻYNOWA

  1. SP 11 Jelenia Góra                                                  129 pkt.
  2. SP 2 Kamienna Góra                                              118

Szkoła Podstawowa 11 Jelenia Góra oraz Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra uzyskały awans do Finału Wojewódzkiego, który odbędzie się dnia 06.04.2022 r. we Wrocławiu.

Źródło: Szkolny Związek Sportowy Kamienna Góra

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj