Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w kategorii dziewcząt

0
16

Dnia 05 maja 2022 r. roku na stadionie przy ulicy Słowackiego w Kamiennej Górze odbyły się indywidualne zawody lekkoatletyczne w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w kategorii dziewcząt.

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKONEJ:

Dziewczęta:

100 m.

  1. Arczyńka Weronika                           SP Lubawka                           13:82
  2. Sajdak Izabela                                               SP Lubawka                           13:83
  3. Majerska Patrycja                              SP 1 Kam. Góra                     15:25
  4. Siarkiewicz Natasza                          SP 1 Kam. Góra                     15:90
  5. Kubicka Julia                                     SP 1 Kam. Góra                     17:90

300 m

  1. Liber Milena                                      SP Lubawka                           48:44
  2. Kmiecik Kornelia                               SP Lubawka                           52:31
  3. Stolecka Weronika                            SP 1 Kam. Góra                     59:84
  4. Witwicka Maja                                 SP 1 Kam. Góra                     1:00,62

600 m.

  1. Bizoń Maria                                       SP Lubawka                           2:04:08
  2. Lubos Małgorzata                              SP Lubawka                           2:05,05
  3. Kołodziej Julia                                   SP 1 Kam. Góra                     2:18,96

80 m ppł

  1. Ruman Aleksandra                            SP Krzeszów                          21,45

Skok w dal

  1. Buda Julia                                         SP Krzeszów                          4:08
  2. Bagniuk Anna                                               SP 1 Kam. Góra                     3:35
  3. Staś Zuzanna                                     SP Krzeszów                          3:20
  4. Polek Amelia                                     SP 1 Kam. Góra                     3:18

Pchnięcie kulą

  1. Pawełek Anna                                               SP Krzeszów                          8:25
  2. Cieślak Nadia                                    SP 1 Kam. Góra                     5:95
  3. Jakubowska Patrycja                         SP Krzeszów                          5:65

Rzut dyskiem.

  1. Cyran Monika                                                SP Krzeszów                          16:83
  2. Sudomirska Katarzyna                      SP Krzeszów                          15:04

Rzut oszczepem

  1. Pilarska Maja                         SP Krzeszów                                      11:25
  2. Glejzer Julia                           SP Krzeszów                                      10:00

4 x 100 m

  1. Szkoła Podstawowa Lubawka                                                         57:18
  2. Szkoła Podstawowa Krzeszów                                                        1:03,75
  3. Szkoła Podstawowa nr 1 Kamienna Góra                                        1:03,94

Punktacja drużynowa:

  1. Szkoła Podstawowa Krzeszów                                                         78 pkt.
  2. Szkoła Podstawowa nr 1 Kamienna Góra                                        58 pkt
  3. Szkoła Podstawowa Lubawka                                                         57 pkt.

Źródło: MOS w Kamiennej Górze / SZS Kamienna Góra

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj