środa, 1 lutego, 2023
More
    Strona głównaPozostałeIgrzyskach Młodzieży Szkolnej w kategorii dziewcząt

    Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w kategorii dziewcząt

    -

    Dnia 05 maja 2022 r. roku na stadionie przy ulicy Słowackiego w Kamiennej Górze odbyły się indywidualne zawody lekkoatletyczne w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w kategorii dziewcząt.

    IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKONEJ:

    Dziewczęta:

    100 m.

    1. Arczyńka Weronika                           SP Lubawka                           13:82
    2. Sajdak Izabela                                               SP Lubawka                           13:83
    3. Majerska Patrycja                              SP 1 Kam. Góra                     15:25
    4. Siarkiewicz Natasza                          SP 1 Kam. Góra                     15:90
    5. Kubicka Julia                                     SP 1 Kam. Góra                     17:90

    300 m

    1. Liber Milena                                      SP Lubawka                           48:44
    2. Kmiecik Kornelia                               SP Lubawka                           52:31
    3. Stolecka Weronika                            SP 1 Kam. Góra                     59:84
    4. Witwicka Maja                                 SP 1 Kam. Góra                     1:00,62

    600 m.

    1. Bizoń Maria                                       SP Lubawka                           2:04:08
    2. Lubos Małgorzata                              SP Lubawka                           2:05,05
    3. Kołodziej Julia                                   SP 1 Kam. Góra                     2:18,96

    80 m ppł

    1. Ruman Aleksandra                            SP Krzeszów                          21,45

    Skok w dal

    1. Buda Julia                                         SP Krzeszów                          4:08
    2. Bagniuk Anna                                               SP 1 Kam. Góra                     3:35
    3. Staś Zuzanna                                     SP Krzeszów                          3:20
    4. Polek Amelia                                     SP 1 Kam. Góra                     3:18

    Pchnięcie kulą

    1. Pawełek Anna                                               SP Krzeszów                          8:25
    2. Cieślak Nadia                                    SP 1 Kam. Góra                     5:95
    3. Jakubowska Patrycja                         SP Krzeszów                          5:65

    Rzut dyskiem.

    1. Cyran Monika                                                SP Krzeszów                          16:83
    2. Sudomirska Katarzyna                      SP Krzeszów                          15:04

    Rzut oszczepem

    1. Pilarska Maja                         SP Krzeszów                                      11:25
    2. Glejzer Julia                           SP Krzeszów                                      10:00

    4 x 100 m

    1. Szkoła Podstawowa Lubawka                                                         57:18
    2. Szkoła Podstawowa Krzeszów                                                        1:03,75
    3. Szkoła Podstawowa nr 1 Kamienna Góra                                        1:03,94

    Punktacja drużynowa:

    1. Szkoła Podstawowa Krzeszów                                                         78 pkt.
    2. Szkoła Podstawowa nr 1 Kamienna Góra                                        58 pkt
    3. Szkoła Podstawowa Lubawka                                                         57 pkt.

    Źródło: MOS w Kamiennej Górze / SZS Kamienna Góra

    Ostatnie artykuły

    Zostańmy w kontakcie

    1,894FaniLubię
    12SubskrybującySubskrybuj

    Ostatnie artykuły