Na rowerze z promilami

0
251

W dniu 31 marca br. kamiennogórscy policjanci prowadzili działania w ramach akcji “Alkohol i Narkotyki”. Akcja prowadzona jest cyklicznie i ma na celu poprawę bezpieczeństwa na drogach powiatu. Tym razem działania przebiegły spokojnie. Prawdziwym “asem” okazał się być 41 – letni mieszkaniec gminy Kamienna Góra, który wydychanym powietrzu miał 2 promile alkoholu.

Policjanci kamiennogórskiej “drogówki” na terenie powiatu w dniu wczorajszym prowadzili działania w ramach akcji “Alkohol i Narkotyki”. Podczas kontroli drogowych funkcjonariusze zwracają szczególną uwagę na trzeźwość kierujących. Celem akcji jest także eliminowanie z dróg tych, którzy usiedli za kierownicę pod wpływem narkotyków.
Akcje tego typu prowadzone są cyklicznie, w celu poprawy bezpieczeństwa na drogach powiatu kamiennogórskiego. Tym razem działania przebiegły spokojnie. Funkcjonariusze Referatu Ruchu Drogowego na terenie Szarocina natrafili na “wyjątkowego asa” – rowerzystę, który ledwo trzymał się na nogach, a co dopiero na rowerze. 41 – letni mieszkaniec gminy Kamienna Góra, jadąc po drodze publicznej, miał w wydychanym powietrzu 2 promile alkoholu.

Źródło: KPP Kamienna Góra asp. Paulina Basta Foto: kk24

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj