środa, 1 lutego, 2023
More
  Strona głównaKronika policyjnaPoszukiwany - zatrzymany z metamfetaminą

  Poszukiwany – zatrzymany z metamfetaminą

  -

  W nocy z 27/28.09.2021 roku policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze zauważyli na jednej z ulic miast jednego z mieszkańców miasta, który jak wynikało z wcześniejszych ich ustaleń, jest osobą poszukiwaną.

  W trakcie legitymowania funkcjonariusze potwierdzili swoje przypuszczenia. 57-latek okazał się być osobą poszukiwaną przez Sąd Rejonowy w Kamiennej Górze do odbycia kary pozbawienia wolności za popełnione w przeszłości przestępstwo posiadania przez siebie środków odurzających. W toku dalszych czynności policjanci znaleźli przy zatrzymanym, schowany w spodniach woreczek strunowy, w którym znajdowało się 13 porcji handlowych metamfetaminy.

  57-latek trafił do policyjnej celi, a następnie funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej w Kamiennej Górze postawili mu zarzut związany z posiadaniem przez niego narkotyków, do którego się przyznał. Teraz mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności do lat 3. Jednak zanim sąd zdecyduje o wysokości kary w tej sprawie, 57-latek będzie musiał odbyć wyrok w poprzedniej sprawie.

  Źródło : KPP Kamienna Góra Oficer Prasowy asp. Paulina Basta Foto: KPP KG OPI

  Ostatnie artykuły

  Zostańmy w kontakcie

  1,894FaniLubię
  12SubskrybującySubskrybuj

  Ostatnie artykuły